Rzuty

Polluks II
Rzut parter
Polluks II
Rzut poddasze poddasza
Polluks II
Rzut działki

Elewacje

Polluks II
Elewacja przód
Polluks II
Elewacja boczna
Polluks II
Elewacja boczna
Polluks II
Elewacja tył

Przekroje

Polluks II
Przekroje

Opis

Projekt domu Polluks II to dom parterowy z częściowo użytkowym poddaszem, które można zaadaptować na dodatkowy pokój lub pracownię. Funkcjonalna i przetrzenna strefa dzienna domu Polluks II spełni oczekiwania wszystkich domowników. Polluks II to dom niepodpiwniczony, przeznaczony dla 4-6 osobowej rodziny. Rzut parteru podzielony został na trzy strefy: ogólną - hall, kuchnia, jadalnia i pokój dzienny, intymną z dwoma sypialniami, ogólnodostępną łazienką, gabinetem oraz część gospodarczą z dwustanowiskowym garażem. Projekt dostępny jest w wersji bez garażu - Polluks III oraz w wersji z garażem jednostanowiskowym - Polluks.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 247 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 435 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.