Rzuty

Orfeusz
Rzut parter
Orfeusz
Rzut poddasze
Orfeusz
Rzut działki

Elewacje

Orfeusz
Elewacja przód
Orfeusz
Elewacja boczna
Orfeusz
Elewacja boczna
Orfeusz
Elewacja tył

Przekroje

Orfeusz
Przekroje

Opis

Projekt domu Orfeusz zainteresuje 4-5-osobową rodzinę, posiadającą działkę z wejściem od południa. Projekt Orfeusz to dom niepodpiwniczony, z poddaszem użytkowym. Na parterze znajduje się część dzienna z obszernym salonem połączonym z jadalnią, kuchnią, spiżarnia, gabinet oraz łazienka. Na poddaszu znajdują się trzy sypialnie, z czego dwie posiadają własne garderoby, ogólnodostępna łazienka i garderoba. W strefie wejściowej zlokalizowano pomieszczenie gospodarcze i jednostanowiskowy garaż. Projekt dostępny w wersji z garażem dwustanowiskowym - Orfeusz II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe, z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 267 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 428 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.