ZAMÓW KATALOG
E-BOOK
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ

CHARAKTERYSTYKA

Opis

Atrakcyjny i komfortowy projekt domu Neo jest idealnym rozwiązaniem dla rodziny 4-6-osobowej. Ciekawie zaprojektowane poddasze użytkowe domu Neo sprawia, że projekt ten z pewnością zaspokoi potrzeby wszystkich jego domowników. Na poddaszu znajdują się trzy pokoje oraz przestronna łazienka z pralnią. Na parterze znajduje się pokój dzienny połączony z jadalnią, częściowo otwarta kuchnia, toaleta oraz gabinet. Centralnie usytuowany kominek pozwala na wykonanie ogrzewania kominkowego. Przy jednostanowiskowym garażu znajduje się pomieszczenie gospodarcze.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy z elementami żelbetowymi.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

  • Tomasz Flak

KOSZTORYS

CENY UŚREDNIONE
kosztorys ceny uśrednione – jest to opracowanie, w którym ceny materiałów, robocizny i sprzętu zostały przyjęte jako średnie ceny, dostępne w cennikach SEKOCENBUD. Kosztorysy te przedstawiają koszty budowy dla systemu wynajęcia firmy budowlanej, która na zlecenie wybuduje budynek mieszkalny. Zawarte koszty obejmują pełen zakres łącznie z robotami zewnętrznymi, wejściami i tarasem, zgodnie z projektem budowlanym.
CENY PRZY
BUDOWIE METODĄ
GOSPODARCZĄ
kosztorysy dla systemu gospodarczego – opracowanie to przedstawia koszty wybudowania budynku w zakresie wynajęcia ekip budowlanych a także zaangażowania się inwestora w niektóre roboty budowlane i prace zlecone „fachowcom”. W stosunku do cen średnich, ceny te uwzględniają minimalne stawki robocizny, a dla materiałów budowlanych - ceny z 10% rabatem. Zakres kosztów pośrednich (organizacji placu budowy czy kosztów związanych z prowadzeniem firmy budowlanej) oraz zakupu materiałów, został przyjęty na minimalnym poziomie. Koszty te również obejmują pełen zakres robót łącznie z zakresem zewnętrznym.
WERSJA EKONOMICZNA
kosztorys w wersji ekonomicznej – przedstawia koszty tak jak w przypadku metody gospodarczej, czyli minimalne robocizny i kosztów pośrednich. Jednakże w swoim zakresie nie obejmują robót zewnętrznych, oraz materiały opisane w projekcie jak np. dachówka ceramiczna czy izolacja cieplna, stolarka okienna zostały zastąpione materiałami tańszymi dostępnymi na rynku. W zakresie wykończenia elewacji, w kosztorysie tym został przyjęty tynk mineralny (zamiana wykończenia z kamienia czy desek elewacyjnych na tynk mineralny).
Stan surowy
zamknięty
stan surowy zamknięty - to etap budowy, który obejmuje roboty ziemne i fundamentowe, roboty murowe, stropy, konstrukcję i pokrycie dachu. Wykonane są również wylewki betonowe pod posadzki, ścianki działowe oraz wmontowane są okna i drzwi zewnętrzne.
211 000 zł tymczasowy
brak wyceny
tymczasowy
brak wyceny
Stan wykończony
Stan wykończony "pod klucz" jest to etap końcowy budowy. Obejmuje elementy stanu surowego zamkniętego oraz dodatkowo: wykończenie ścian i sufitów wraz z ociepleniem dachu, wykonanie elewacji, wykonanie podłóg i posadzek, wykonanie i wykończenie balkonów oraz stolarkę wewnętrzną.
400 000 zł tymczasowy
brak wyceny
tymczasowy
brak wyceny
Elementy zewnętrzne
elementy zewnętrzne – dotyczą wejść, podjazdów i tarasów.
tymczasowy
brak wyceny
tymczasowy
brak wyceny
tymczasowy
brak wyceny
Instalacje
instalacje – ich wartość przyjmowana jest szacunkowo, na poziomie 20% wartości robót kosztorysowych w danej wersji wyceny
80 000 zł tymczasowy
brak wyceny
tymczasowy
brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają
szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji
przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.

Parametry

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA130.7 m²
+ Powierzchnia garażu19.4 m²
+ Pomieszczenie gospodarcze5.8 m²
Powierzchnia zabudowy131.2 m²
Kubatura netto506.0 m³
Powierzchnia dachu223.3 m²
Kąt nachylenia dachu40°
Wysokość budynku8.5 m
Min. wymiary działki dł.17.61 m
Min. wymiary działki szer.21.62 m
Liczba pokoi4
Liczba łazienek2
Garaż1
ZAMÓW PROJEKT    2 480 zł 2 730 zł* * promocja dotyczy klientów indywidualnych

Dlaczego warto u nas zamówić projekt?

Do każdego projektu otrzymasz:

  • zestawienie materiałów do stanu surowego
  • zestawienie powierzchni ścian
  • bezpłatną zgodę na zmiany w dokumentacji
  • pakiet energetyczny
  • obrys budynku w skali 1:500 w formacie pdf lub dwg
  • zbiór poradników od producentów materiałów budowlanych
  • teczkę na dokumentację projektową

oraz w zależności od projektu:

  • projekt prefabrykowanej więźby dachowej
  • plan wentylacji mechanicznej

Bezpłatne konsultacje z architektem:

Wszystkie projekty na stronie są wykonane przez architektów z Pracowni Dobre Domy. Możesz bezpośrednio skontaktować się z autorem projektu: email: info@dobredomy.pl / tel. 71 352 04 40

Gwarancja satysfakcji

Jeśli zakupiony projekt nie spełni Twoich oczekiwań, masz 14 dni na jego zwrot i otrzymanie pieniędzy z powrotem lub 90 dni na wymianę na inny projekt.

Najszybsza realizacja zamówienia

Zamówiony projekt wysyłamy w ciągu 24h!*
*nie dotyczy projektów w fazie koncepcji

Bezpłatna wysyłka

Komentarze z forum

2014-09-13 13:44

Witam. Ostatnio wrzuciłam parę zdjęć z realizacji sso na forum dobrych domów, to można obejrzeć:) PZdr Sylwia
Witam Czy mogę liczyć na fotki z budowy? Szukam projektu i bardzo jestem ciekawy jak wygląda "NEO" w rzeczywistości Pozdrawiam Maciek   maciej.szpilma@gmail.com

Maciek

+

2014-05-05 08:10

Witam Zachęcamy również do wrzucenia zdjęć tutaj na forum - większa ilość osób będzie mogla je podziwiać. Pozdrawiam

Dobre Domy

+

2014-05-04 18:14

Czy moglabym prosic o podeslanie fotek neo na adres an4@tlen.pl Bardzo prosze i dziekuje

ania

+

2014-05-04 18:00

Witam. Właśnie zaczęliśmy budowę i idzie gładko. Jak będzie dom będzie stał w całej okazałości to wrzucę zdjęcia. Pzdr
Czy moglabym prosic o podeslanie fotek neo :-) an4@tlen.pl

ania

+

2014-03-15 16:34

Witam. Wraz z mężem kupiliśmy projekt Neo. Bardzo nam się podoba, powiększyliśmy tylko WC na dole tak aby zmieścił się prysznic, poza tą zmianą nic nie ruszaliśmy, bo jest dla nas idealny.Czekamy właśnie na pnb i w tym roku ruszamy.Pozdrawiam!
witam   rok temu wysłała mi Pani ( bardzo dziekuje) na meila karier7@tlen.pl zdjecia waszego domku nie ukrywam wzoruje sie jedynie na Pani fotkach bardzo ładny dom za 3 tygodnie rusza murarz  w góre narazie mam fundament i bloczki + ocieplenie ich lecz mam do pani wiele innych pytań jesli by mogła pani mi odpisac na meila zebysmy mieli kontakt bardzo mi na tym zalezy mam około 10 pytań bede wdzieczny za opowiedz  (m inn okna kominy itp) dom piekny lecz pierwszy raz budujemy wraz zoną i chcemy jak najlepiej   poizdrawiam łukasz z terespola

lukasz

+

Twój IP: 34.204.0.181
Komentarz:
Podpis:

Zobacz wszystkie komentarze

Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×