Rzuty

Lukrecja IV
Rzut parter
Lukrecja IV
Rzut działki

Elewacje

Lukrecja IV
Elewacja przód
Lukrecja IV
Elewacja boczna
Lukrecja IV
Elewacja boczna
Lukrecja IV
Elewacja tył

Przekroje

Opis

Lukrecja IV jest parterowym domem przeznaczonym dla 3-4-osobowej rodziny. Projekt cechuje nieduża powierzchnia użytkowa oraz ponadprzeciętna funkcjonalność. Strefa dzienna została zlokalizowana po lewej stronie budynku i składa się na nią przytulny salon z kominkiem połączony z jadalnią oraz otwarta kuchnia doposażona w praktyczną spiżarnię. Część nocna domu to dwie sypialnie, pralnia, łazienka oraz osobne wc. Z wiatrołapu mamy dostęp do pomieszczenia gospodarczego, a następnie do garażu. Projekt dostępny w wersji z trzema sypialniami i dwustanowiskowym garażem - Lukrecja III i Lukrecja V oraz w wersji z innym układem pomieszczeń - Lukrecja i Lukrecja II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków gazobetonowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych lub gazobetonowych. Strop prefabrykowany z wiązarów drewnianych.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną drewnianą. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Marcin Abramowicz
Marta Zaperty-Adamek

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.