Rzuty

Libra II
Rzut parter
Libra II
Rzut poddasze
Libra II
Rzut działki

Elewacje

Libra II
Elewacja przód
Libra II
Elewacja boczna
Libra II
Elewacja boczna
Libra II
Elewacja tył

Przekroje

Libra II
Przekroje

Opis

Przestronny i atrakcyjny projekt domu Libra II z dwustanowiskowym garażem, zaspokoi potrzeby wszystkich członków 4-5-osobowej rodziny. Projekt Libra II z użytkowym poddaszem wyróżnia dach wielospadowy. Na parterze znajduje się część dzienna, gospodarcza oraz gabinet, a na poddaszu zlokalizowano część nocną z sypialniami oraz łazienkami. Atrakcją domu mogą stać się otwarte na jadalnię i pokój dzienny schody. Centralnie zlokalizowany kominek umożliwia rozprowadzenie ciepła po całym domu. Projekt dostępny w wersji z garażem jednostanowiskowym - Libra.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z betonu komórkowego posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy oraz w części żelbetowy, monolityczny.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz
Tomasz Flak

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 230 000 zł 159 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 398 000 zł 264 000 zł tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.