Rzuty

Edzia
Rzut piwnica
Edzia
Rzut parter
Edzia
Rzut poddasze
Edzia
Rzut działki

Elewacje

Edzia
Elewacja przód
Edzia
Elewacja boczna
Edzia
Elewacja boczna
Edzia
Elewacja tył

Przekroje

Edzia
Przekroje

Opis

Projekt domu Edzia ucieszy inwestorów, którzy poszukują domu z częściowym podpiwniczeniem. Projekt Edzia posiada przestronne, użytkowe poddasze i został zaprojektowany z myślą o 4-5 osobowej rodzinie. Pokój dzienny z kominkiem wewnętrznym i gabinet zlokalizowane są od strony ogrodu. W części frontowej znajduje się kuchnia z jadalnią, łazienka i garaż. Część gospodarczą zlokalizowano w piwnicy. Na poddaszu znajdują się trzy sypialnie, garderoba i łazienka. Otwarta więźba dachowa nad salonem nadaje indywidualny charakter wnętrzu.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z betonu komórkowego posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Tomasz Flak

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 270 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 448 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.