Rzuty

Brygida III
Rzut parter
Brygida III
Rzut poddasze
Brygida III
Rzut działki

Elewacje

Brygida III
Elewacja przód
Brygida III
Elewacja boczna
Brygida III
Elewacja boczna
Brygida III
Elewacja tył

Przekroje

Brygida III
Przekroje

Opis

Funkcjonalny i atrakcyjny projekt domu Brygida III zaplanowany został z myślą o o 4-5-osobowej rodzinie. Brygida III to dom z użytkowym poddaszem, niepodpiwniczony, z dwustanowiskowym garażem. Na parterze znajduje się część gospodarcza(garderoba, pom. gospodarcze i garaż), część ogólna z kuchnią, jadalnią i obszernym pokojem dziennym oraz gabinet. Na poddaszu znajdują się cztery sypialnie z dwiema łazienkami, które można połączyć w jeden duży pokój kąpielowy oraz pralnia z suszarnią. Dostępna wersja projektu z pustką nad salonem – Brygida II oraz wersja z garażem jednostanowiskowym - Brygida.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z betonu komórkowego posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 279 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 488 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.