Rzuty

Arwena III
Rzut parter
Arwena III
Rzut piętro
Arwena III
Rzut działki

Elewacje

Arwena III
Elewacja przód
Arwena III
Elewacja boczna
Arwena III
Elewacja boczna
Arwena III
Elewacja tył

Przekroje

Opis

Arwena III to projekt nowoczesnego i komfortowego domu piętrowego dla 5-6-osobowej rodziny. Strefa dzienna została zlokalizowana na parterze budynku i składa się na nią przestronny salon z jadalnią oraz kuchnia z praktyczną spiżarnią. Pustka, która znajduje się nad jadalnią, stwarza ciekawe możliwości aranżacji wnętrza. W ramach adaptacji istnieje możliwość zlikwidowania pustki nad jadalnią na rzecz pokoju na piętrze. Do dyspozycji domowników i gości zaprojektowano również łazienkę i dodatkowy pokój, który możemy przeznaczyć na sypialnię lub gabinet. Strefa prywatna, która znajduje się na piętrze domu, to moduł rodziców (sypialnia, garderoba i łazienka), dwie sypialnie oraz duża i wygodna łazienka. Część gospodarcza to dwustanowiskowy garaż i pomieszczenie gospodarcze. Projekt dostępny z innym układem funkcjonalnym - Arwena, Arwena II oraz Kornelia i Kornelia II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków gazobetonowych, ściany wewnętrzne parteru z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marta Zaperty-Adamek
Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.