Rzuty

Arwena II
Rzut parter
Arwena II
Rzut piętro
Arwena II
Rzut działki

Elewacje

Arwena II
Elewacja przód
Arwena II
Elewacja boczna
Arwena II
Elewacja boczna
Arwena II
Elewacja tył

Przekroje

Opis

Arwena II to projekt komfortowego domu piętrowego dla dużej rodziny. Przeszklone tarasy na piętrze oraz duży, zadaszony taras na parterze domu zapewnią nam miejsce na wypoczynek na świeżym powietrzu. Parter domu to strefa dzienna, na którą składa się wiatrołap z miejscem na szafę, salon z kominkiem, jadalnia oraz otwarta kuchnia ze spiżarnią. Do dyspozycji mamy również łazienkę oraz pokój, który można przeznaczyć na gabinet lub sypialnię. Na piętrze znajdują się cztery sypialnie oraz przestronna łazienka. Część gospodarcza to dwustanowiskowy garaż i pomieszczenie gospodarcze. Projekt dostępny z innym układem funkcjonalnym - Arwena i Arwena III oraz Kornelia i Kornelia II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków gazobetonowych, ściany wewnętrzne parteru z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Strop żelbetowy monolityczny.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marta Zaperty-Adamek
Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 361 000 zł 282 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 731 000 zł 575 000 zł 460 000 zł
Elementy zewnętrzne 39 000 zł 28 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.