Rzuty

Ariel II
Rzut parter
Ariel II
Rzut poddasze
Ariel II
Rzut działki

Elewacje

Ariel II
Elewacja przód
Ariel II
Elewacja boczna
Ariel II
Elewacja boczna
Ariel II
Elewacja tył

Przekroje

Ariel II
Przekroje

Opis

Ariel II to dom o ciekawej bryle, opracowany z myślą o rodzinie 4-5-osobowej. Projekt domu Ariel II jest idealnym rozwiązaniem dla inwestorów poszukujących niepodpiwniczonego domu z poddaszem użytkowym. Na parterze znajduje się część dzienna z obszernym salonem połączonym, poprzez jadalnię, z kuchnią, spiżarnia, pokój, łazienka oraz garaż dwustanowiskowy i pomieszczenie gospodarcze. Na poddaszu znajdują się trzy sypialnie z ogólnodostępną łazienką. Projekt dostępny w wersji z garażem jednostanowiskowym - Ariel.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z betonu komórkowego, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy z elementami żelbetowymi.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 289 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 476 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.