Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Porównanie projektów

Projekt domu Tina

3 450 zł

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
148,50 m2
+ powierzchnia garażu
21,30 m2
+ powierzchnia strychu
11,30 m2
Powierzchnia zabudowy
146,80 m2
Kubatura netto
552,90 m3
Powierzchnia dachu
225,60 m2
Kąt nachylenia dachu
40°
Wysokość budynku
8,10 m
Min. wymiary działki dł.
19,71 m
Min. wymiary działki szer.
23,60 m
Liczba pokoi
4
Liczba łazienek
2
Garaż
1

Parter

Tina
Rzut parter

Poddasze

Tina
Rzut poddasze

Elewacje

Tina
Elewacja przód
Tina
Elewacja boczna
Tina
Elewacja boczna
Tina
Elewacja tył

Rzut działki

Tina
Przekrój

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Projekt domu jednorodzinnego z użytkowym poddaszem przeznaczony dla cztero-, sześcioosobowej rodziny. Cały utrzymany jest w stonowanej gamie kolorystycznej. Częściowe wykończenie elewacji płytami włókno-cementowymi nadaje bryle ciekawego wyglądu. Główne wejście ulokowane na elewacji frontowej zostało ukryte pod niewielkim zadaszeniem. Dom składa się z dwóch kondygnacji, pomiędzy którymi rozmieszczono pokoje. Niebanalny podział wnętrza otwiera wiatrołap z wydzielonym miejscem na szafę pod zabudowę. Obszerna strefa dzienna składająca się z kuchni, jadalni oraz salonu otwiera się na taras. Uzupełnieniem kuchni jest pojemna spiżarnia, która ucieszy każdą panią/pana domu. Strefa ogólnodostępna na parterze jest wyraźnie oddzielona od pokoju z łazienką. Ta część domu może stanowić własną przestrzeń dla seniora, lub wizytujących gości. Biorąc pod uwagę rozmiary domu, strefę prywatną, wolną od hałasów i codziennego zgiełku można zaaranżować na górze. Trzy ustawne sypialnie z łazienką zostały uzupełnione o dwie garderoby i strych. Przez pomieszczenie gospodarcze część mieszkalna łączy się z garażem jednostanowiskowym. Strych można zaadaptować na pomieszczenie mieszkalne w późniejszym etapie rozbudowy, wraz z rosnącymi potrzebami rodziny . Dom mimo znacznych rozmiarów, tworzy atmosferę przytulności i ciepła. Projekt może być wykorzystany do zabudowy bliźniaczej.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, ocieplone styropianem, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy oraz płyta monolityczna.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz płytami włókno - cementowymi. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie