Porównanie projektów

Projekt domu Helike Nowa III

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
136,40 m2
+ powierzchnia garażu
33,10 m2
+ powierzchnia pom. gosp.
10,20 m2
+ powierzchnia strychu
29,70 m2
Powierzchnia zabudowy
158,30 m2
Kubatura netto
597,00 m3
Powierzchnia dachu
269,80 m2
Kąt nachylenia dachu
40°
Wysokość budynku
8,50 m
Min. wymiary działki dł.
17,90 m
Min. wymiary działki szer.
25,45 m
Liczba pokoi
4
Liczba łazienek
2
Garaż
2

Parter

Helike Nowa III
Rzut parter

Poddasze

Helike Nowa III
Rzut poddasze

Elewacje

Helike Nowa III
Elewacja przód
Helike Nowa III
Elewacja boczna
Helike Nowa III
Elewacja boczna
Helike Nowa III
Elewacja tył

Rzut działki

Helike Nowa III
Przekrój

Opis

Helike Nowa III jest to tradycyjny dom z garażem dwustanowiskowym i dachem dwuspadowym, który idealnie wkomponuje się niemal w każdą działkę. Ciekawa bryła i przemyślane rozwiązania zaproponowane wewnątrz domu, czynią go funkcjonalnym, jak i wyjątkowo atrakcyjnym wizualnie. Strefę dzienną domu wyznaczają jasny i przestronny salon, połączony z obszerną jadalnią i kuchnią. Na parterze odnajdujemy również przytulny gabinet oraz wspólną łazienkę. Poddasze skrywa w sobie również obszerny strych, który może zostać zaadaptowany w późniejszym okresie, na przykład na bardzo komfortowy apartament dla rodziców. Układ ścianek działowych na poddaszu można dowolnie aranżować, dzięki czemu łatwo będzie tę przestrzeń dostosować do indywidualnych potrzeb i upodobań przyszłych mieszkańców domu. Projekt dostępny jest w wersji z garażem jednostanowiskowym - Helike Nowa II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków z keramzytobetonu lub wapienno-piaskowych, na poddaszu ścianki lekkie. Strop żelbetowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika i okładziną klinkierową. W projekcie zastosowano okna dachowe marki Velux. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa CREATON.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).