Porównanie projektów

Projekt domu Dolores II

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
160,60 m2
+ powierzchnia garażu
32,40 m2
+ powierzchnia pom. gosp.
6,20 m2
Powierzchnia zabudowy
160,20 m2
Kubatura netto
598,70 m3
Powierzchnia dachu
179,20 m2
Powierzchnia dachu płaskiego
32,00 m2
Kąt nachylenia dachu
20°
Wysokość budynku
8,40 m
Min. wymiary działki dł.
22,92 m
Min. wymiary działki szer.
20,52 m
Liczba pokoi
5
Liczba łazienek
3
Garaż
2

Parter

Dolores II
Rzut parter

Piętro

Dolores II
Rzut piętro

Elewacje

Dolores II
Elewacja przód
Dolores II
Elewacja boczna
Dolores II
Elewacja boczna
Dolores II
Elewacja tył

Rzut działki

Dolores II
Przekrój

Opis

Dolores II jest projektem przestronnego i wysoce funkcjonalnego domu dla 4-6-osobowej rodziny. Ciekawa bryła oraz elewacja wykonana z płytek klinkierowych oraz drewnianych paneli sprawia, że dom prezentuje się bardzo efektownie. Szeroki taras na piętrze oraz częściowo zadaszony taras na parterze domu zapewnią miejsce na wypoczynek na świeżym powietrzu. Na parterze zaprojektowano strefę dzienną, która rozpoczyna się przestronnym wiatrołapem. Przechodząc przez hall znajdziemy się w salonie, który łączy się przestrzennie z jadalnią i kuchnią, uzupełnioną o spiżarnię. Do dyspozycji domowników mamy również dodatkowy pokój, który może posłużyć jako gabinet lub sypialnia. Uzupełnieniem tej strefy jest niewielka łazienka oraz praktyczny schowek. Na piętrze domu zaprojektowano trzy sypialnie, łazienkę, pralnię oraz moduł Rodziców, który składa się z sypialni, garderoby i łazienki. Strefa gospodarcza, do której mamy dostęp z wiatrołapu to duży, dwustanowiskowy garaż i pomieszczenie gospodarcze. Projekt jest również dostępny w wersji z dachem płaskim - Dolores.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na piętrze g-k. Strop żelbetowy monolityczny.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną klinkierową i drewnianymi profilami wykończeniowymi. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa CREATON.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

SPRAWDŹ SKRZYNKĘ I POTWIERDŹ SWÓJ ZAPIS DO NEWSLETTERA

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).