Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Porównanie projektów

Projekt domu Apollo II

3 550 zł

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
143,10 m2
+ powierzchnia garażu
36,00 m2
+ powierzchnia strychu
31,90 m2
Powierzchnia zabudowy
166,20 m2
Kubatura netto
605,50 m3
Powierzchnia dachu
288,90 m2
Kąt nachylenia dachu
40°
Wysokość budynku
8,70 m
Min. wymiary działki dł.
18,80 m
Min. wymiary działki szer.
25,92 m
Liczba pokoi
4
Liczba łazienek
2
Garaż
2

Parter

Apollo II
Rzut parter

Poddasze

Apollo II
Rzut poddasze

Elewacje

Apollo II
Elewacja przód
Apollo II
Elewacja boczna
Apollo II
Elewacja boczna
Apollo II
Elewacja tył

Rzut działki

Apollo II
Przekrój

Opis

Projekt domu Apollo II to idealna propozycja dla rodziny 4-5 osobowej, poszukującej domu z poddaszem użytkowym, dwuspadowym dachem i dużym, dwustanowiskowym garażem. Na parterze domu Apollo II zaprojektowano kuchnię połączoną z jadalnią oraz przestronny pokój dzienny. W ramach adaptacji można usunąć wnękę na szafę, otwierając w ten sposób pokój dzienny na kuchnię i hall, i uzyskać otwartą, dużą przestrzeń. Przy kuchni zaplanowano podręczną spiżarnię. Dopełnieniem funkcji parteru jest gabinet, łazienka oraz pomieszczenie gospodarcze, przez które przechodzi się do garażu. Poddasze projektu Apollo II to trzy wygodne, duże sypialnie, łazienka oraz obszerny strych, który możemy zaadaptować na dodatkowy pokój lub pomieszczenie służące do rekreacji. Każda z sypialni posiada balkon. Projekt dostępny jest w wersji z garażem jednostanowiskowym - Apollo. Projekt może być wykorzystany do zabudowy bliźniaczej.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych docieplonych styropianem, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy z elementami żelbetowymi.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną klinkierową. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie