Projekty domów jednorodzinnych z basenem – czy warto?

Projekty domów jednorodzinnych z basenem – czy warto?


Basen przy domu to rozwiązanie, które umili wspólne spędzanie czasu w ogrodzie oraz zapewni dzieciom rozrywkę. Wydaje Ci się jednak, że dom z basenem jest trudnym do zrealizowania przedsięwzięciem? Niekoniecznie. Taką inwestycję należy jednak włączyć od samego początku do planów budowy domu. Jeśli zastanawiasz się, czy warto wybudować basen ogrodowy, podpowiadamy, jakie uzyskasz z tego korzyści, ale także – na co należy się przygotować.

Mimo że wiele osób przeważnie lubi spędzać czas w wodzie, nie każdy decyduje się na budowę basenu na własnej działce. Powody mogą być różne: zbyt mała powierzchnia działki, zbyt wysokie koszty, obawy o utrzymanie basenu w dobrym stanie czy trudności z realizacją projektu. Jednak w ostatecznym rozrachunku może się okazać, że basen ogrodowy to przedsięwzięcie osiągalne w realizacji, które niesie za sobą sporo korzyści.

Basen ogrodowy – zalety wynikające z decyzji o budowie

Łatwy dostęp do kąpieliska – bez dojazdów, opłat, konieczności dostosowywania się do innych – to marzenie niejednego właściciela domu spędzającego urlop czy weekend w swoim ogrodzie. Chwilowe zaspokojenie zachcianki to jednak nie jedyna korzyść, jaka wynika z posiadania basenu przy domu. Co jeszcze zyskujesz?

Basen – na co należy się przygotować podczas budowy?

Basen to inwestycja jednorazowa, jednak korzyści z jego posiadania będziesz czerpać jeszcze przez wiele lat. Jak wiadomo, z budową basenu wiążą się jednak dość wysokie koszty, które mogą sięgać nawet do 40 000 zł. Decydując się na budowę basenu przy domu, należy przeanalizować swój domowy budżet i zastanowić się, w jakim stopniu jest to pomysł osiągalny finansowo. Dodatkowo zwróć uwagę na:

Budowę przydomowego basenu należy dobrze przemyśleć, ponieważ jeśli już zdecydujesz się na takie rozwiązanie, to inwestycja powinna zostać przeprowadzona do końca, z zachowaniem wszystkich niezbędnych dla prawidłowego użytkowania basenu wymogów.

Jeśli chcesz się najpierw przekonać, czy faktycznie basen jest Ci potrzebny, możesz zdecydować się na zakup np. basenu stelażowego lub przenośnego basenu ogrodowego, które należą do popularnych ogrodowych akcesoriów. Z pewnością jednak komfort pływania będzie się znacznie różnił.

O ewentualne koszty budowy basenu przy domu i możliwe rozwiązania możesz także zapytać projektanta podczas wyboru jednego z projektów domu jednorodzinnych.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).