Jak zadbać o zdrowe powietrze w twoim domu? Cz.1

Jak zadbać o zdrowe powietrze w twoim domu? Cz.1


Dlaczego w ogóle wentylacja jest nam potrzebna? To banalne, ale oddychanie jest istotą naszego życia. Każdy z Nas bierze oddech przeciętnie od 15 do 20 tysięcy razy dziennie. To, co wdychamy, oraz to, jakiej jakości jest powietrze ma zatem istotne znaczenie dla naszego zdrowia i komfortu życia.

Czy zastanawiamy się, czym na co dzień oddychamy?

Zapewne tak, jeśli myślimy o powietrzu na zewnątrz budynków. Nasz wpływ na jego jakość jest jednak znacznie ograniczony. Tymczasem większość czasu – nawet 90% – spędzamy w pomieszczeniach. Warto również pamiętać, że zanieczyszczenie powietrza w pomieszczeniach może być nawet 100 razy większe o tego na zewnątrz. Wynika z tego jasno, że powinniśmy skupić się na jakości powietrza w domu, ponieważ na nią mamy wpływ!

Zagrożenia

Intensywne czy nieprzyjemne zapachy, gazy, produkty spalania ze smażenia, kurz, dwutlenek węgla, opary środków chemicznych, wirusy, bakterie, pleśnie, grzyby, alergeny, owady i pasożyty to „bohaterowie“, których możemy na co dzień spotkać w pomieszczeniach. Lista jest oczywiście znacznie szersza.

Rozwiązanie

Czy możemy całkowicie pozbyć się zagrożeń? Zapewne nie. Możemy jednak znacznie ograniczyć ich szkodliwy wpływ na zdrowie nasze i naszych bliskich. Z pomocą przychodzi system wentylacji mechanicznej.

foto_artykul_1_04_2015

Zobacz film, którzy w prostu i zrozumiały sposób tłumacz „istotę wentylacji” oraz „jak możemy  żyć w zdrowym otoczeniu, oddychać świeżym powietrzem i oszczędzać  energię”. To My decydujemy o tym, czy chcemy aby Naszej rodzinie towarzyszyło bezpieczne i zdrowe środowisko.

 

Drugą część artykułu znajdziesz tutaj.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

SPRAWDŹ SKRZYNKĘ I POTWIERDŹ SWÓJ ZAPIS DO NEWSLETTERA

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).