Dachówka cementowa KAPSTADT w kolorze czarnym z powłoką DURATOP PRO

Dachówka cementowa KAPSTADT w kolorze czarnym z powłoką DURATOP PRO


Płaska dachówka cementowa KAPSTADT zdobyła dużą popularność na rynku między innymi dzięki swojej wytrzymałości i atrakcyjnemu wyglądowi. Do oferty CREATON trafiła właśnie nowa wersja tego modelu – w kolorze czarnym z błyszczącą, ochronną powłoką DURATOP PRO. Produkt powstał z myślą o inwestorach poszukujących na swój dach rozwiązań modnych i nowoczesnych. Takich, których wysoka jakość pozwoli na wiele lat użytkowania.

Połączenie nowoczesnej formy dachówki KAPSTADT i modnej, czarnej barwy z eleganckim połyskiem sprawia, że dach jest wspaniałą ozdobą domu. Zastosowanie innowacyjnej powłoki wpływa nie tylko na finalny wygląd dachu, ale także i na jego trwałość. Dachówkę wyróżnia duża odporność na odbarwienia powstałe na skutek działania promieni słonecznych i wnikanie wody w strukturę. Czarny kolor o głębokim odcieniu nie blaknie nawet pod wpływem długotrwałej ekspozycji na promienie słoneczne. Dzięki właściwościom hydrofobowym powłoki DURATOP PRO, krople wody nie wnikają w strukturę dachówki. Spływają po dachu, nie pozostawiają na nim smug ani zanieczyszczeń. Gładka powierzchnia chroni także przed zanieczyszczeniami oraz porastaniem przez mchy. Dzięki temu KAPSTADT jest rozwiązaniem na wiele lat.

Dachówka cementowa KAPSTADT

Wszystkie te zalety idą w parze z solidnym wykonaniem dachówki. Produkt został wyposażony między innymi w podwójny zamek boczny oraz ożebrowanie zapobiegające przedostawaniu się i gromadzeniu wody pod połacią dachu. Gwarancję wysokiej szczelności stanowi oryginalne rozwiązanie CREATON – zapory wodne. Wymienione zalety w połączeniu z wykorzystaniem najlepszych materiałów sprawiają, iż dachówka jest trwała i odporna na obciążenia spowodowane działaniem wiatru lub śniegu. Dzięki licznym korzyściom oraz atrakcyjnej cenie model KAPSTADT to doskonała alternatywa dla płaskiej dachówki ceramicznej.

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z atrakcyjnymi promocjami na projekty oraz poradami dotyczącymi budowy i wystroju domu!

Podaj imię

Podaj adres e-mail

Dziękujemy

SPRAWDŹ SKRZYNKĘ I POTWIERDŹ SWÓJ ZAPIS DO NEWSLETTERA

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).

71 352 04 40

bezpłatne konsultacje