Projekty domów z podpiwniczeniem – porównanie

Projekty domów z podpiwniczeniem – porównanie


Polacy przy wyborze projektu domu coraz częściej decydują się na podpiwniczenie. Nic dziwnego – to bardzo funkcjonalne rozwiązanie. Sprawdź propozycje pracowni Dobre Domy!  

Piwnica to miejsce, które można w znaczącym stopniu poprawić funkcjonalność domu. Idealnie nadaje się na przechowalnię, spiżarnię, a nawet pomieszczenia służące rekreacji. Nasza Pracownia architektoniczna Dobre Domy przygotowała porównanie czterech projektów, które uwzględniają budowę podpiwniczenia.

Edzia

To projekt uroczego domu z częściowym podpiwniczeniem. Jego realizacja zakłada postawienie budynku z poddaszem użytkowym  o powierzchni użytkowej 148,9 m2. Od strony ogrodu zlokalizowany jest pokój dzienny z kominkiem oraz gabinet (który w razie potrzeb może zostać zaaranżowany na pokój gościnny). Część frontowa to kuchnia z jadalnią, łazienka oraz jednostanowiskowy garaż. Na poddaszu umiejscowiono trzy sypialnie, garderobę i drugą łazienkę. Pomieszczenia gospodarcza znajdują się w piwnicy. Więcej na temat projektu Edzia można przeczytać na stronie https://www.dobredomy.pl/projekt/edzia/

Galaktyka III p

Wąska działka nie musi oznaczać konieczności wyboru mało funkcjonalnego projektu. Dla wszystkich tych, którzy muszą poradzić sobie z zagospodarowaniem skomplikowanego gruntu, a równocześnie marzą o domu z podpiwniczeniem, przygotowano projekt Galaktyka III p. Powierzchnia użytkowa domu to 127,5m2. Budynek to klasyczna bryła z poddaszem użytkowym. Dół to przestronna strefa dzienna z wydzielonym salonem, jadalnia, kuchnia oraz gabinet. Góra to strefa prywatna mieszkańców – trzy sypialnie i ogólnodostępna łazienka. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat projektu? Wejdź na stronę https://www.dobredomy.pl/projekt/galaktykaIIIp/.

Maja i Miko II

333 m2 powierzchni użytkowej. Robi wrażenie, prawda? Dla rodzin o nieco większych potrzebach idealny będzie projekt domu Maja i Miko II. Siedem pokoi i pięć łazienek zapewnią komfort dużej, wielopokoleniowej rodzinie. Funkcjonalność łączy się z estetyką – szczególnie duże wrażenie robi przestronny salon z przeszkleniami Należy wspomnieć o tym, że projekt posiada garaż jednostanowiskowy. Dla zainteresowanych inwestorów dostępny jest również wariant bez podpiwniczenia – Maja i Miko. Więcej o projekcie przeczytasz na stronie https://www.dobredomy.pl/projekt/majaimikoII/

Proton I P

To tradycyjny dom z piwnicą, w którym wygodne życie prowadzić może 4-5 osobowa rodzina. Powierzchnia użytkowa budynku to 146,7m2. Od strony ogrodu znaleźć można pokój gościnny z kominkiem oraz jadalnię. Front to miejsce na kuchnie, spiżarnię i garaż jednostanowiskowy. Podobnie jak w przypadku większości budynków z podpiwniczeniem, część gospodarcza przeniesiona została do piwnicy. Poddasze to trzy sypialnie, warto dodać, że dwie z nich posiadają własne garderoby. Znajduje się tam również duża, ogólnodostępna łazienka. Projekt jest również dostępny w wersji bez podpiwniczenia pod nazwą Proton I. Więcej na temat projektu można przeczytać na stronie https://www.dobredomy.pl/projekt/protonIp/.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

SPRAWDŹ SKRZYNKĘ I POTWIERDŹ SWÓJ ZAPIS DO NEWSLETTERA

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).