Projekty domów z kominkiem

Projekty domów z kominkiem


 Szukasz wyjątkowego projektu domu z kominkiem? Sprawdź propozycje naszej pracowni Dobre Domy i zainspiruj się.

Kominek to element domu, który kojarzy się z ciepłą, rodzinną atmosferą i przyjemnym pomysłem na zimowe wieczory. Decydując się na budowę domu, warto wybrać projekt, który uwzględnia go w swojej realizacji.  Nasza Pracownia architektoniczna Dobre Domy posiada w swojej ofercie liczną grupę projektów, które spełniają te wymagania. Do najciekawszych należą Juliusz Mały, Telimena, Oceania i Miły.

Juliusz Mały

To projekt domu o niewielkiej powierzchni użytkowej – 112 m2. Z tego względu będzie odpowiedni dla 4-6 osobowej rodziny, która chce zamieszkać w miejscu o klasycznej, tradycyjnej stylistyce. Znajdująca się na parterze strefa dzienna domu stanowi otwartą przestrzeń poprzez połączenie salonu, jadalni oraz kuchni. Z przestronnego pokoju dziennego mieszkańcy mogą swobodnie wyjść na taras i do ogrodu. Poddasze to trzy sypialnie, łazienka i strych, który bez problemu można zaadaptować na dodatkowy pokój. Warto wspomnieć, że na dole oprócz strefy dziennej znajduje się dodatkowe pomieszczenie, które wedle potrzeb przerobić można na gabinet bądź sypialnie. W projekcie uwzględniono garaż jednostanowiskowy, jednak istnieje odpowiednik dwustanowiskowy (projekt Juliusz II) oraz taki, który nie posiadają garażu (Juliusz III).

Zobacz projekt: https://www.dobredomy.pl/projekt/juliuszMaly/

Telimena

Projekt, który w wyjątkowo przemyślany sposób łączy w sobie. Dom jest niewielki – to niecałe 111 m2 powierzchni użytkowej, jednak nie odbiera mu to funkcjonalności. Kominek jest tutaj wyjątkowo ciekawy ponieważ dzieli duże przeszklenie z trójkątnym oknem, które znajduje się w części ogrodowej domu. A co w środku? Parter to strefa ogólnodostępna – przestrzeń jest optycznie większa przez połączenie salonu, kuchni i jadalni. Wszystkie gospodynie domowe ucieszą się z tego, że przy kuchni znajduje się wygodna spiżarnia. W hallu zaprojektowano również toaletę. Poddasze to standardowo część sypialna – można tam znaleźć trzy ustawne pokoje oraz dużą, wspólną łazienkę. Projekt uwzględnia garaż jednostanowiskowy. Szczegółowe informacje na temat projektu Telimena znajdują się pod adresem https://www.dobredomy.pl/projekt/telimena/.

Oceania

W przeciwieństwie do wymienionych wcześniej projektów Oceania jest domem parterowym, a jej powierzchnia użytkowa wynosi 114 m 2. Nowoczesne akcenty dodają smaku tradycyjnej stylistyce, przez co projekt domu prezentuje się niezwykle ciekawie i elegancko. Niewątpliwą atrakcją jest dodatkowy kominek zewnętrzny. Przestrzeń wewnątrz domu podzielono na trzy strefy. Lewe skrzydło to część dzienna – salon w przemyślany sposób połączony z jadalnią i kuchnią. Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że kuchnie można całkowicie zamknąć – wszystko zależy od preferencji mieszkańców. Strefa nocna to trzy wygodne sypialnie, a także łazienka, pralnia i wc. Ostatnia część to pomieszczenia gospodarcza, na które składają się kotłownia, i dwustanowiskowy garaż. Więcej o projekcie Oceania przeczytać można na stronie https://www.dobredomy.pl/projekt/oceania/.

 Miły

Dla wszystkich tych, którzy potrzebują trochę większej przestrzeni, przygotowano projekt domu Miły o powierzchni użytkowej 150,6m2. Parter to tradycyjnie hall z odsłoniętą klatką schodową, pokój dzienny z jadalnią oraz wyjściem na zadaszony taras, na którym znajduje się kominek. Przez pomieszczenia gospodarcza znajdujące się w kuchni w wygodny sposób można dostać się do jednostanowiskowego garażu. Poddasze to trzy pokoje z czego jeden posiada własną garderobę. Domownicy znajdą tam również wygodną, ogólnodostępną łazienkę. Warto wspomnieć, że projekt domu Miły może być wykorzystany do zabudowy bliźniaczej. Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj na stronę https://www.dobredomy.pl/projekt/mily/.

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z atrakcyjnymi promocjami na projekty oraz poradami dotyczącymi budowy i wystroju domu!

Podaj imię

Podaj adres e-mail

Dziękujemy

SPRAWDŹ SKRZYNKĘ I POTWIERDŹ SWÓJ ZAPIS DO NEWSLETTERA

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).

71 352 04 40

bezpłatne konsultacje