Domy z poddaszem, czyli rozmiar ma znaczenie

Domy z poddaszem, czyli rozmiar ma znaczenie


Większa przestrzeń użytkowa, efektowne rozwiązania architektoniczne, koszty budowy niższe niż w przypadku tradycyjnego domu piętrowego – oto kilka zalet domów z użytkowym poddaszem. Zobacz, dlaczego jeszcze jest to dobre rozwiązanie!

Kiedy warto skierować wzrok w stronę projektów domów z użytkowym poddaszem? Odpowiedź wiąże się z wieloma czynnikami, m.in. lokalizacją, wymiarami działki czy liczebnością rodziny. Warto też zwrócić się do gminy i poznać miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, który niekiedy narzuca Ci wybór konkretnego typu zabudowy.

Dom z użytkowym poddaszem to dobre rozwiązanie dla:

Zobacz, jak może wyglądać sypialnia zlokalizowana na poddaszu.

Dla kogo dom z użytkowym poddaszem?

Najprościej mówiąc: dla każdego. W zależności od wybranego projektu w takim domu zmieści się zarówno para, jak i rodzina z dziećmi. Przy odpowiednim rozplanowaniu dostępnej przestrzeni w domach zrealizowanych według projektu zamieszka nawet 5 czy 6 osób!

Jednym z ograniczeń jest jednak…wiek. Dom z poddaszem to konieczność wchodzenia i schodzenia po schodach. Jeśli więc ktoś w Twojej rodzinie może mieć z tym problem, zastanów się, czy jednak – mimo wszystko – nie lepiej zrezygnować z poddasza na rzecz większego domu parterowego.

Sprawdź ofertę projektów domów parterowych dostępnych na stronie Dobrych Domów.

Dom z możliwością adaptacji poddasza – przyszłościowe rozwiązanie

Projekt domu z poddaszem ma jeszcze jedną, bardzo istotną cechę – jego budowę można spokojnie rozłożyć w czasie. Wystarczy wybrać projekt z możliwością adaptacji poddasza i zostawić sobie prace nad górnym poziomem na później.

Warto wtedy zapoznać się z zasadami adaptacji poddasza, by wszystkie prace przebiegły zgodnie z planem. Przede wszystkim musisz sprawdzić:

Kolejny etap to załatwienie formalności związanych ze zmianą sposobu użytkowania przestrzeni.

Zobacz przykładowe projekty domów z użytkowym poddaszem:

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

SPRAWDŹ SKRZYNKĘ I POTWIERDŹ SWÓJ ZAPIS DO NEWSLETTERA

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).