Zobacz, co dostaniesz gratis


TYLKO U NAS!
Do każdego zamówionego w naszej Pracowni projektu domu otrzymują Państwo gratis:   
 

PAKIET ROZWIĄZAŃ ENERGOOSZCZĘDNYCH
Nasi architekci w oparciu o najnowsze wytyczne i wymagania związane z ochroną cieplną oraz polityką energetyczną budynku przygotowali zbiór porad/ rozwiązań, których zastosowanie pozwoli na dostosowanie projektu w ramach jego adaptacji, w zakresie architektury, do standardu budynku energooszczędnego NF40.

Cena promocyjna z projektem - 0 zł   
 

PROJEKT PREFABRYKOWANEJ WIĘŹBY DACHOWEJ*
Przy współpracy z firmą Mitek proponujemy dla niektórych projektów ciekawe rozwiązanie,  jakim jest  projekt prefabrykowanej więźby dachowej.  Podstawowe zalety prefabrykowanej więźby to przede wszystkim  precyzja wykonania, gwarancja jakości oraz krótki czas realizacji. Jest to doskonała alternatywa dla najczęściej stosowanej tradycyjnej więźby dachowej, wykonywanej na budowie.

Cena promocyjna z projektem - 0 zł   
 

ZGODA NA ZMIANY W PROJEKCIE
W opisie do każdego projektu znajduje się wykaz zmian dopuszczalnych w projekcie, nie wymagających zgody autora. Jeśli planowane przez Państwa zmiany wykraczają poza ten zakres, to bez problemu wystawimy bezpłatnie indywidualną zgodę na ich realizację. Zgodę taką można otrzymać wraz z zakupionym projektem lub w każdej chwili po dokonaniu zakupu. Zawsze jest ona bezpłatna.

Cena promocyjna z projektem - 0 zł   
 

ZESTAWIENIE MATERIAŁÓW DO STANU SUROWEGO ZAMKNIĘTEGO*
Aby pomóc  Państwu w oszacowaniu  kosztów związanych z budową domu, do dokumentacji projektowej dołączamy zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego, zawierające ilość  materiałów, ich koszt jednostkowy oraz całkowity koszt budowy poszczególnych etapów inwestycji.

Cena promocyjna z projektem - 0 zł   
 

CHARAKTERYSTYKA ENERGETYCZNA
Wszystkie nasze najnowsze projekty zawierają pełną charakterystykę energetyczną.  Dla starszych dokumentacji  systematycznie taka charakterystykę opracowujemy i w razie potrzeby osobom zainteresowanym dosyłamy mailowo.

Cena promocyjna z projektem - 0 zł   
 

TECZKA NA DOKUMENTY
Każdy wychodzący z naszej Pracowni projekt zapakowany jest w firmową, opatrzoną naszym logotypem praktyczną teczkę, w której można bezpiecznie przechowywać dokumenty. *

* teczka jest dostępna do wyczerpania zapasów

Cena promocyjna z projektem - 0 zł

     
 

BEZPŁATNA WYSYŁKA PROJEKTU
Zakupiony projekt, bez względu na formę płatności ( pobranie/przelew), na terenie całego kraju wysyłamy bezpłatnie: do wyboru przez Klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej lub kurierem . Projekt można również odebrać osobiście w siedzibie naszego biura we Wrocławiu.

Cena promocyjna z projektem - 0 zł
Dodatkowo na życzenie Inwestora drogą mailową możemy bezpłatnie dosłać:


* dla niektórych projektów dodatki te mogą nie być dostępne. Możliwość oraz czas ich opracowania ustalane są indywidualnie. O dostępność dokumentacji dla wybranego projektu proszę dowiadywać się pod numerem telefonu 71 3520442 lub mailowo na adres info@dobredomy.pl .


Zakupiony projekt, bez względu na formę płatności ( pobranie/przelew), na terenie całego kraju wysyłamy bezpłatnie za pośrednictwem Poczty Polskiej.  Projekt możemy wysłać również kurierem – opcja ta jest dodatkowo płatna.
Wróć

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

SPRAWDŹ SKRZYNKĘ I POTWIERDŹ SWÓJ ZAPIS DO NEWSLETTERA

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).