Rzuty

Tezeusz III
Rzut parter
Tezeusz III
Rzut poddasze
Tezeusz III
Rzut działki

Elewacje

Tezeusz III
Elewacja przód
Tezeusz III
Elewacja boczna
Tezeusz III
Elewacja boczna
Tezeusz III
Elewacja tył

Przekroje

Tezeusz III
Przekroje

Opis

Projekt domu Tezeusz III został zaprojektowany z myślą o 2-5-osobowej rodzinie. Interesująca bryła oraz dach kopertowy sprawią, że projekt Tezeusz III będzie interesująco prezentował się na naszej działce. Tezeusz III to dom z użytkowym poddaszem, niepodpiwniczony, przeznaczony dla 4-5 osobowej rodziny. Na parterze znajduje się przestronna część dzienna – salon, kuchnia i jadalnia, część gospodarcza oraz gabinet. Na poddaszu znajdują się trzy sypialnie, w tym jedna z garderobą, duża łazienka oraz pomieszczenie gospodarcze. Projekt dostępny w wersji z garażem jednostanowiskowym - Tezeusz oraz w wersji z garażem dwustanowiskowym - Tezeusz II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z betonu komórkowego, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy oraz w części żelbetowy, monolityczny.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 239 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 383 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.