Rzuty

Prometeusz II
Rzut parter
Prometeusz II
Rzut poddasze
Prometeusz II
Rzut działki

Elewacje

Prometeusz II
Elewacja przód
Prometeusz II
Elewacja boczna
Prometeusz II
Elewacja boczna
Prometeusz II
Elewacja tył

Przekroje

Prometeusz II
Przekroje

Opis

Prometeusz II to dom z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony, przeznaczony dla 4-5 osobowej rodziny. Na parterze znajduje się część dzienna z obszernym salonem połączonym z jadalnią i bezpośrednim dostępem do kuchni, część gospodarcza łazienka oraz gabinet. Atrakcyjny, otwarty na taras i ogród, pokój dzienny z jadalnią jest niewątpliwie dużym atutem projektu domu Prometeusz II. Przestrzenna, funkcjonalnie zaprojektowana strefa dzienna projektu Prometeusz II sprzyjać będzie licznym spotkaniom domowników w gronie najbliższej rodziny, jak i przyjaciół. Na poddaszu zlokalizowano część nocną z sypialniami, ogólnodostępną łazienką, pralnią oraz sypialnię rodziców. W ramach adaptacji można wydzielić ścianami kuchnię, jadalnię lub pokój dzienny. Projekt dostępny w wersji z garażem jednostanowiskowym - Prometeusz.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z betonu komórkowego posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 264 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 431 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.