Rzuty

Polluks
Rzut parter
Polluks
Rzut poddasze poddasza
Polluks
Rzut działki

Elewacje

Polluks
Elewacja przód
Polluks
Elewacja boczna
Polluks
Elewacja boczna
Polluks
Elewacja tył

Przekroje

Polluks
Przekroje

Opis

Projekt domu Polluks to idealny dom dla 4-6-osobowej rodziny, ceniącej komfort i wygodę. Projekt Polluks uwzględnia sprawdzone i praktyczne rozwiązania funkcjonalne. Polluks to dom parterowy z częściowo użytkowym poddaszem, niepodpiwniczony, z garażem jednostanowiskowym. Rzut parteru podzielony został na trzy strefy: ogólną - hall, kuchnia, jadalnia i pokój dzienny, intymną z dwoma sypialniami , ogólnodostępną łazienką, gabinet oraz część gospodarczą z garażem. Dom posiada strych, który można zaadaptować na dodatkowy pokój lub pracownię. Projekt dostępny w wersji bez garażu - Polluks III oraz w wersji z garażem dwustanowiskowym - Polluks II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z betonu komórkowego, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 244 000 zł 169 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 395 000 zł 264 000 zł tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.