Rzuty

Neutron
Rzut parter
Neutron
Rzut poddasze
Neutron
Rzut działki

Elewacje

Neutron
Elewacja przód
Neutron
Elewacja boczna
Neutron
Elewacja boczna
Neutron
Elewacja tył

Przekroje

Neutron
Przekroje

Opis

Elegancki projekt domu Neutron zainteresuje inwestorów poszukujących domu funkcjonalnego, który zaspokaja potrzeby wszystkich jego mieszkańców. Projekt Neutron z poddaszem użytkowym to dom z jednostanowiskowym garażem, dedykowany 4-5-osobowej rodzinie. Na parterze znajduje się część dzienna z otwartą kuchnią połączoną z salonem poprzez jadalnię, część gospodarcza oraz dodatkowy pokój gościnny, który może również pełnić funkcję gabinetu. Na poddaszu zlokalizowano część nocną z sypialniami i łazienką.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne dwuwarstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, ocieplone styropianem, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Tomasz Flak

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 216 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 385 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.