Rzuty

Ksante III
Rzut parter
Ksante III
Rzut poddasze
Ksante III
Rzut działki

Elewacje

Ksante III
Elewacja przód
Ksante III
Elewacja boczna
Ksante III
Elewacja boczna
Ksante III
Elewacja tył

Przekroje

Ksante III
Przekroje

Opis

Projekt domu Ksante III bez garażu idealnie pasuje na wąską działkę. Użytkowe poddasze projektu Ksante III zaspokoi potrzeby 4-6-osobowej rodziny. Znajdują się tam trzy pokoje, w tym jeden z własną garderobą oraz przestronna łazienka. Na parterze przewidziano pokój dzienny z bezpośrednim wyjściem do ogrodu, przestrzennie połączony z jadalnią i kuchnią, łazienka, gabinet oraz pomieszczenie gospodarcze - pralnia. Centralnie usytuowany kominek pozwala na wykonanie ogrzewania kominkowego. Projekt dostępny w wersji z garażem dwustanowiskowym - Ksante II lub z garażem jednostanowiskowym - Ksante I.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu ścianki lekkie. Strop gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 171 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 317 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.