Rzuty

Kleopatra
Rzut parter
Kleopatra
Rzut poddasze
Kleopatra
Rzut działki

Elewacje

Kleopatra
Elewacja przód
Kleopatra
Elewacja boczna
Kleopatra
Elewacja boczna
Kleopatra
Elewacja tył

Przekroje

Kleopatra
Przekroje

Opis

Ciekawy projekt domu Kleopatra z dachem dwuspadowym, to doskonała propozycja dla inwestorów, poszukujących domu z użytkowym poddaszem. Dom Kleopatra z jednostanowiskowym garażem został zaprojektowany dla rodziny 4-6-osobowej. Na parterze znajduje się pokój dzienny tworzący wraz z jadalnią i kuchnią otwartą przestrzeń. Dodatkowy pokój na dole może zostać zaaranżowany na gabinet lub sypialnię. Podręczna spiżarnia przy kuchni oraz dostępna z hallu garderoba spełnią oczekiwania każdej rodziny. Na poddaszu znajdują się trzy sypialnie, funkcjonalna łazienka oraz strych, który można zaadaptować na dodatkowy pokój. Projekt dostępny w wersji z garażem dwustanowiskowym - Kleopatra II oraz w wersji bez garażu - Kleopatra III.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne i wewnętrzne parteru z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Na poddaszu ścianki o konstrukcji lekkiej, gipsowo-kartonowe, wypełnione wełną mineralną. Strop gęstożebrowy z elementami żelbetowymi.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną kamienną. Pokrycie dachu - dachówka karpiówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz
Małgorzata Dracz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 202 000 zł 138 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 392 000 zł 258 000 zł tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.