Rzuty

Kaliope II
Rzut parter
Kaliope II
Rzut poddasze
Kaliope II
Rzut działki

Elewacje

Kaliope II
Elewacja przód
Kaliope II
Elewacja boczna
Kaliope II
Elewacja boczna
Kaliope II
Elewacja tył

Przekroje

Kaliope II
Przekroje

Opis

Atrakcyjny i funkcjonalny projekt domu Kaliope II z użytkowym poddaszem, spełni oczekiwania rodziny 4-5-osobowej. Projekt Kaliope II to dom o tradycyjnej bryle, który z pewnością zainteresuje osoby poszukujące komfortowego domu z garażem dwustanowiskowym. Na parterze znajduje się część dzienna, gospodarcza oraz gabinet, a na poddaszu zlokalizowano część nocną z sypialniami, łazienkami i garderobą. Atrakcją domu mogą stać się otwarte na jadalnię i pokój dzienny schody. Projekt dostępny w wersji z garażem jednostanowiskowym - Kaliope.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z betonu komórkowego posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy z elementami żelbetowymi.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Tomasz Flak
Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 231 000 zł 159 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 400 000 zł 267 000 zł tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.