Rzuty

Gryf II
Rzut parter
Gryf II
Rzut poddasze
Gryf II
Rzut działki

Elewacje

Gryf II
Elewacja przód
Gryf II
Elewacja boczna
Gryf II
Elewacja boczna
Gryf II
Elewacja tył

Przekroje

Gryf II
Przekroje

Opis

Elegancki i komfortowy projekt domu Gryf II powstał z myślą o Klientach poszukujących niewielkiego domu z poddaszem użytkowym i garażem jednostanowiskowym. Projekt Gryf II zaspokoi oczekiwania 4-5-osobowej rodziny, zainteresowanej budową domu z dachem dwuspadowym. Na parterze znajduje się część dzienna z salonem połączonym z jadalnią i kuchnią, spiżarnia, gabinet, łazienka, pomieszczenie gospodarcze oraz garaż. Na poddaszu znajdują się trzy sypialnie oraz ogólnodostępna łazienka. Strych, dostępny poprzez łazienkę, może pełnić funkcję pralni oraz suszarni. Centralnie zlokalizowany kominek umożliwia zastosowanie ogrzewania kominkowego.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne dwuwarstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, ocieplone styropianem, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy z elementami żelbetowymi.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Tomasz Flak

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 198 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 368 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.