Rzuty

Feniks I
Rzut parter
Feniks I
Rzut poddasze
Feniks I
Rzut działki

Elewacje

Feniks I
Elewacja przód
Feniks I
Elewacja boczna
Feniks I
Elewacja boczna
Feniks I
Elewacja tył

Przekroje

Feniks I
Przekroje

Opis

Feniks I to niewielki i przytulny dom o tradycyjnej bryle, dedykowany 4-osobowej rodzinie. Projekt domu Feniks I z użytkowym poddaszem zadowoli klientów poszukujących domu z dachem dwuspadowym. Zaletą jego jest przestronny pokój dzienny z kominkiem, połączony funkcjonalnie z jadalnią. Istnieje możliwość zamknięcia kuchni. Taras ogrodowy jest częściowo zadaszony, co pozwala na korzystanie z niego podczas deszczowej pogody. Dzięki prostym rozwiązaniom konstrukcyjnym i nieskomplikowanej bryle jest on niedrogi w budowie i eksploatacji. Projekt dostępny w wersji bez garażu - Feniks III.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, ocieplone, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka lub blachodachówka.

Autor

Iwona Flak

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 214 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 355 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.