Rzuty

Dafne
Rzut parter
Dafne
Rzut działki

Elewacje

Dafne
Elewacja przód
Dafne
Elewacja boczna
Dafne
Elewacja boczna
Dafne
Elewacja tył

Przekroje

Dafne
Przekroje

Opis

Projekt domu Dafne to idealny dom dla osób poszukujących domu funkcjonalnego, który zaspokoi potrzeby wszystkich domowników. Projekt Dafne to dom parterowy, niepodpiwniczony, przeznaczony dla 4-5-osobowej rodziny. W części ogólnodostępnej znajduje się przestronny hall oraz pokój dzienny połączony z jadalnią i kuchnią. Istnieje możliwość wydzielenia osobnej kuchni. W odizolowanej części prywatnej zlokalizowano dwie sypialnie z ogólnodostępną łazienką oraz dodatkową sypialnię z własną łazienkią. Przy strefie wejściowej znajduje się pomieszczenie gospodarcze(kotłownia) oraz dwustanowiskowy garaż.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych docieplonych styropianem, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Aldona Dymus

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 247 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 397 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.