Rzuty

Agaton Multi-Comfort
Rzut parter
Agaton Multi-Comfort
Rzut poddasza
Agaton Multi-Comfort
Rzut działki

Elewacje

Agaton Multi-Comfort
Elewacja przód
Agaton Multi-Comfort
Elewacja boczna
Agaton Multi-Comfort
Elewacja boczna
Agaton Multi-Comfort
Elewacja tył

Przekroje

Agaton Multi-Comfort
Przekroje

Opis

Projekt domu Agaton Multi-Comfort to energooszczędny dom, zaprojektowany we współpracy z firmą Saint-Gobain, w standardzie Multi-Comfort, obejmującym podniesione parametry energetyczne, akustyczne i cieplne. Niewielki i przytulny projekt domu Agaton Multi-Comfort jest idealnym rozwiązaniem dla 3-4-osobowej rodziny, zainteresowanej budową domu funkcjonalnego i ekonomicznego. Agaton multi-Comfort to dom parterowy, niepodpiwniczony. Na parterze znajdują się pokój dzienny połączony z jadalnią, częściowo zamknięta kuchnia ze spiżarnią, dwie sypialnie, łazienka, pom. gospodarcze z kotłem grzewczym oraz garaż. W strefie wejściowej znajdują się schody na przestronny strych. Na poddaszu, w ramach adaptacji, można wygospodarować dwa pokoje z łazienką.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych docieplonych wełną mineralną, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy oraz płyta monolityczna.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, okładziną drewnianą oraz klinkierową. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Małgorzata Dracz
Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 225 000 zł 180 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 454 000 zł 358 000 zł 315 000 zł
Elementy zewnętrzne 18 000 zł 14 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.