Rzuty

Adriana
Rzut parter
Adriana
Rzut poddasze
Adriana
Rzut działki

Elewacje

Adriana
Elewacja przód
Adriana
Elewacja boczna
Adriana
Elewacja boczna
Adriana
Elewacja tył

Przekroje

Adriana
Przekroje

Opis

Efektowny, niepodpiwniczony projekt domu Adriana zaspokoi potrzeby wszystkich jego domowników. Adriana to idealne rozwiązanie dla 4-5-osobowej rodziny, która poszukuje domu funkcjonalnego z garażem i użytkowym poddaszem. Pokój dzienny z kominkiem wewnętrznym oraz sypialnia z garderobą i łazienką zlokalizowane od strony ogrodu, zapewniają mieszkańcom intymność. Jadalnia połączona jest przestrzennie z kuchnią i pokojem dziennym, z którego dostępny jest taras. Na parterze zlokalizowano także WC, małą spiżarnię, pom. gosp. i kotłownię. Na piętrze znajdują się trzy sypialnie i łazienka. Doświetlenie hallu piętra, poprzez okna połaciowe, zapewnia komfort komunikacji.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z pustaków ceramicznych, ocieplone, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno - piaskowych. Strop gęstożebrowy oraz w części żelbetowy, monolityczny.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Tomasz Flak

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 288 000 zł 257 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 447 000 zł 301 000 zł tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.