Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Porównanie projektów

Projekt domu Ontario III

3 700 zł

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
136,30 m2
+ powierzchnia garażu
34,90 m2
Powierzchnia zabudowy
277,30 m2
Kubatura netto
516,40 m3
Powierzchnia dachu płaskiego
249,90 m2
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
4,20 m
Min. wymiary działki dł.
29,42 m
Min. wymiary działki szer.
23,31 m
Liczba pokoi
3
Liczba łazienek
3
Garaż
2

Parter

Ontario III
Rzut parter

Elewacje

Ontario III
Elewacja przód
Ontario III
Elewacja boczna
Ontario III
Elewacja boczna
Ontario III
Elewacja tył

Rzut działki

Ontario III
Przekrój

Opis

Ontario III to ciekawy projekt parterowego domu jednorodzinnego z dwustanowiskowym garażem, który idealnie spełni wymagania 4-5-osobowej rodziny. Nowoczesna bryła budynku w połączeniu z elewacją z okładziny klinkierowej oraz drewnianej nadaje temu projektowi niepowtarzalny charakter. Wnętrze domu jest wyjątkowo przestronne, a dzięki licznym przeszkleniom, bardzo jasne. W strefie wypoczynkowej zlokalizowano duży salon, który płynnie łączy się z jadalnią i otwartą kuchnią. Dodatkowym atutem jest praktyczna spiżarnia, w której możemy wygodnie pomieścić przetwory oraz sprzęty kuchenne. Strefa prywatna to trzy sypialnie, a największą z nich zaprojektowano w formie modułu z własną garderobą i łazienką. Do dyspozycji domowników jest też pralnia, wc oraz duża łazienka. Strefa gospodarcza to garaż, który pomieści dwa auta oraz pomieszczenie gospodarcze. Projekt dostępny jest w wersji o nieco mniejszej powierzchni użytkowej - Ontario oraz z czterema sypialniami - Ontario II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków gazobetonowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych lub gazobetonowych. Stropodach żelbetowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną drewnianą i klinkierową. Pokrycie dachu papą termozgrzewalną.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie