Porównanie projektów

Projekt domu Marlin

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
114,30 m2
+ powierzchnia garażu
22,20 m2
+ powierzchnia pom. gosp.
6,20 m2
Powierzchnia zabudowy
118,30 m2
Kubatura netto
516,50 m3
Powierzchnia dachu
102,70 m2
Kąt nachylenia dachu
35°
Wysokość budynku
8,80 m
Min. wymiary działki dł.
20,20 m
Min. wymiary działki szer.
19,10 m
Liczba pokoi
3
Liczba łazienek
2
Garaż
1

Parter

Marlin
Rzut parter

Piętro

Marlin
Rzut piętro

Elewacje

Marlin
Elewacja przód
Marlin
Elewacja boczna
Marlin
Elewacja boczna
Marlin
Elewacja tył

Rzut działki

Marlin
Przekrój

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Marlin to nowoczesny dom piętrowy, z jednostanowiskowym garażem i dwuspadowym dachem. Na parterze zaprojektowano przestronną strefę dzienną z ciekawym, narożnym przeszkleniem. Kuchnia (powiększona o spiżarnię) jest w całości otwarta na salon połączony z jadalnią. W hallu ulokowano także niewielką, ale ustawną łazienkę. W strefie wejścia, tuż przy wiatrołapie, znajduje się duża pralnia oraz garderoba, stanowiąca jednocześnie przejście do garażu, a dalej do kotłowni. Na piętrze umieszczona została strefa nocna - trzy pokoje (w tym jeden z osobną garderobą) oraz wspólna łazienka.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, płytami z włóknocementu, drewnianymi profilami wykończeniowymi. Pokrycie dachu blachą na rąbek stojący.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

SPRAWDŹ SKRZYNKĘ I POTWIERDŹ SWÓJ ZAPIS DO NEWSLETTERA

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).