Porównanie projektów

Projekt domu Emilian

3 750 zł

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
141,50 m2
+ powierzchnia garażu
20,30 m2
+ powierzchnia pom. gosp.
6,30 m2
Powierzchnia zabudowy
137,60 m2
Kubatura netto
523,70 m3
Powierzchnia dachu
227,80 m2
Kąt nachylenia dachu
40°
Wysokość budynku
8,20 m
Min. wymiary działki dł.
18,68 m
Min. wymiary działki szer.
21,20 m
Liczba pokoi
5
Liczba łazienek
3
Garaż
1

Parter

Emilian
Rzut parter

Poddasze

Emilian
Rzut poddasze

Elewacje

Emilian
Elewacja przód
Emilian
Elewacja boczna
Emilian
Elewacja boczna
Emilian
Elewacja tył

Rzut działki

Emilian
Przekrój

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Emilian to idealny wybór dla rodziny 4-6-osobowej, poszukującej klasycznego domu jednorodzinnego z poddaszem użytkowym i prostym dachem dwuspadowym. Elewacje zaprojektowane zostały w eleganckim, stonowanym stylu. Na parterze architekci zaproponowali otwartą strefę dzienną, na którą składają się przeszklony salon, jadalnia i kuchnia. W hallu znajduje się wejście do gabinetu i łazienki. Wiatrołap prowadzi do pomieszczenia gospodarczego, a dalej do garażu i kotłowni. Na poddaszu zaprojektowano trzy mniejsze sypialnie, wspólną łazienkę i pralnię oraz wygodny apartament dla Gospodarzy - sypialnia, garderoba i łazienka. Z wydzielonej pralni można zrezygnować i uzyskać w ten sposób wygodny pokój kąpielowy. Projekt dostępy w wersji z garażem dwustanowiskowym Emilian II oraz w wersji z innym układem pomieszczeń - Emilia oraz Emilia II, a także w wersji o mniejszej powierzchni użytkowej - Emilia Mała (garaż jednostanowiskowy) oraz Emilia Mała II (garaż dwustanowiskowy).

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków gazobetonowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych lub gazobetonowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy oraz oraz monolityczna płyta stropowa.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, okładziną klinkierową i drewnianą. W projekcie zastosowano okna dachowe marki FAKRO. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa CREATON.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!