Porównanie projektów

Projekt domu Dakota Va

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
172,60 m2
+ powierzchnia garażu
37,80 m2
Powierzchnia zabudowy
281,90 m2
Kubatura netto
653,70 m3
Powierzchnia dachu
391,30 m2
Kąt nachylenia dachu
30°
Wysokość budynku
5,50 m
Min. wymiary działki dł.
29,46 m
Min. wymiary działki szer.
25,75 m
Liczba pokoi
5
Liczba łazienek
2
Garaż
2

Parter

Dakota Va
Rzut parter

Elewacje

Dakota Va
Elewacja przód
Dakota Va
Elewacja boczna
Dakota Va
Elewacja boczna
Dakota Va
Elewacja tył

Rzut działki

Dakota Va
Przekrój

Opis

Dakota Va jest dużym i komfortowym domem parterowym o bardzo ciekawej bryle i elewacji wykonanej z okładziny kamiennej i drewnianej, nadającej temu projektowi prestiżu. Dom ten posiada przestronną strefę dzienną, na którą składa się salon z jadalnią i otwartą kuchnią oraz pokój rekreacyjny. Jedna ze ścian jest w całości szklana i po jej otwarciu mamy dostęp do zadaszonego tarasu. Atutem jest dwustronny kominek, z którego możemy korzystać zarówno w salonie jak i na tarasie. Projekt ten jest wyposażony w dwie duże łazienki oraz pralnię. W strefie prywatnej zlokalizowano cztery sypialnie, w tym jedną z własną garderobą i łazienką. Strefa gospodarcza to dwustanowiskowy garaż i pomieszczenie gospodarcze. Projekt dostępny jest w wersjach o nieco innym układzie funkcjonalnym Dakota V, o mniejszej powierzchni użytkowej i innym układzie funkcjonalnym: z trzema sypialniami Dakota, Dakota VIII i Dakota III, z czterema sypialniami Dakota II i Dakota IV, z trzema sypialniami i pokojem rekreacyjnym: Dakota VI, Dakota VII oraz ze strychem do adaptacji Dakota IX i Dakota X.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków gazobetonowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych lub gazobetonowych.

Instalacje

Wentylacja grawitacyjna. Ogrzewanie gazowe z grzejnikami. Opcjonalnie można dokupić projekt wentylacji mechanicznej oraz projekt ogrzewania podłogowego za pomocą pompy ciepła.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną kamienną i drewnianą. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa CREATON.

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z atrakcyjnymi promocjami na projekty oraz poradami dotyczącymi budowy i wystroju domu!

Podaj imię

Podaj adres e-mail

Dziękujemy

SPRAWDŹ SKRZYNKĘ I POTWIERDŹ SWÓJ ZAPIS DO NEWSLETTERA

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).

71 352 04 40

bezpłatne konsultacje