Porównanie projektów

Projekt domu Dakota Va

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
172,60 m2
+ powierzchnia garażu
37,80 m2
Powierzchnia zabudowy
281,90 m2
Kubatura netto
653,70 m3
Powierzchnia dachu
391,30 m2
Kąt nachylenia dachu
30°
Wysokość budynku
5,50 m
Min. wymiary działki dł.
29,46 m
Min. wymiary działki szer.
25,75 m
Liczba pokoi
5
Liczba łazienek
2
Garaż
2

Parter

Dakota Va
Rzut parter

Elewacje

Dakota Va
Elewacja przód
Dakota Va
Elewacja boczna
Dakota Va
Elewacja boczna
Dakota Va
Elewacja tył

Rzut działki

Dakota Va
Przekrój

Opis

Dakota Va jest dużym i komfortowym domem parterowym o bardzo ciekawej bryle i elewacji wykonanej z okładziny kamiennej i drewnianej, nadającej temu projektowi prestiżu. Dom ten posiada przestronną strefę dzienną, na którą składa się salon z jadalnią i otwartą kuchnią oraz pokój rekreacyjny. Jedna ze ścian jest w całości szklana i po jej otwarciu mamy dostęp do zadaszonego tarasu. Atutem jest dwustronny kominek, z którego możemy korzystać zarówno w salonie jak i na tarasie. Projekt ten jest wyposażony w dwie duże łazienki oraz pralnię. W strefie prywatnej zlokalizowano cztery sypialnie, w tym jedną z własną garderobą i łazienką. Strefa gospodarcza to dwustanowiskowy garaż i pomieszczenie gospodarcze. Projekt dostępny jest w wersjach o nieco innym układzie funkcjonalnym Dakota V, o mniejszej powierzchni użytkowej i innym układzie funkcjonalnym: z trzema sypialniami Dakota, Dakota VIII i Dakota III, z czterema sypialniami Dakota II i Dakota IV, z trzema sypialniami i pokojem rekreacyjnym: Dakota VI, Dakota VII oraz ze strychem do adaptacji Dakota IX i Dakota X.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków gazobetonowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych lub gazobetonowych.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną kamienną i drewnianą. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa CREATON.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).