Porównanie projektów

Projekt domu Celina

3 600 zł

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
118,50 m2
+ powierzchnia garażu
20,10 m2
+ powierzchnia pom. gosp.
6,80 m2
Powierzchnia zabudowy
122,30 m2
Kubatura netto
459,30 m3
Powierzchnia dachu
199,60 m2
Kąt nachylenia dachu
40°
Wysokość budynku
8,20 m
Min. wymiary działki dł.
18,29 m
Min. wymiary działki szer.
20,46 m
Liczba pokoi
4
Liczba łazienek
2
Garaż
1

Parter

Celina
Rzut parter

Poddasze

Celina
Rzut poddasze

Elewacje

Celina
Elewacja przód
Celina
Elewacja boczna
Celina
Elewacja boczna
Celina
Elewacja tył

Rzut działki

Celina
Przekrój

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Celina to nieduży dom z poddaszem użytkowym, z garażem jednostanowiskowym, zaprojektowany w klasycznym stylu. Prosty, dwuspadowy dach przełamany jest lukarną od strony frontowej. Jednostanowiskowy garaż wkomponowany jest w bryłę domu. Celina idealnie spełni potrzeby 4-5 osobowej rodziny. Na parterze umieszczona jest otwarta strefa dzienna. Kuchnia połączona została z jadalnią i przeszklonym salonem. Ciekawym elementem wystroju wnętrz może stać się trójstronny kominek, który będzie można podziwiać zarówno z wygodnej sofy w salonie, jak i podczas rodzinnych posiłków. Na poziomie parteru znajduje się również niewielka łazienka, spiżarnia oraz garaż wraz z kotłownią. Amatorzy pielęgnacji ogrodów z pewnością docenią bezpośrednie wejście z zewnątrz do kotłowni. Na poddaszu znajdują się aż cztery sypialnie oraz łazienka. Z trzech pokoi na poddaszu dodatkowo istnieje możliwość wyjścia na balkon. Projekt dostępny w wersji z garażem dwustanowiskowym - Celina II, oraz w wersji z innym układem pomieszczeń na poddaszu - Mariola.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe, z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną kamienną i drewnianą. W projekcie zastosowano okna dachowe marki FAKRO. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!