Porównanie projektów

Projekt domu Amoniusz V

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
127,10 m2
+ powierzchnia garażu
40,30 m2
+ powierzchnia pom. gosp.
6,00 m2
+ powierzchnia strychu
27,90 m2
Powierzchnia zabudowy
175,80 m2
Kubatura netto
614,20 m3
Powierzchnia dachu
239,50 m2
Powierzchnia dachu płaskiego
39,30 m2
Kąt nachylenia dachu
44°
Wysokość budynku
8,60 m
Min. wymiary działki dł.
21,00 m
Min. wymiary działki szer.
23,31 m
Liczba pokoi
4
Liczba łazienek
3
Garaż
2

Parter

Amoniusz V
Rzut parter

Poddasze

Amoniusz V
Rzut poddasze

Elewacje

Amoniusz V
Elewacja przód
Amoniusz V
Elewacja boczna
Amoniusz V
Elewacja boczna
Amoniusz V
Elewacja tył

Rzut działki

Amoniusz V
Przekrój

Opis

Amoniusz V jest projektem nowoczesnego domu z użytkowym poddaszem. Na parterze zaprojektowano otwartą strefę dzienną, na którą składa się przestronny salon połączony z jadalnią i kuchnią. Tuż obok kuchni do dyspozycji mamy praktyczną spiżarnię. Uzupełnieniem strefy dziennej jest ogólnodostępna łazienka i dodatkowy pokój, który możemy przeznaczyć na gabinet lub sypialnię. Bezpośrednio z wiatrołapu zaprojektowano wejście do pomieszczenia gospodarczego, a następnie do dwustanowiskowego garażu i kotłowni. Strefa prywatna, zlokalizowana na poddaszu domu, została wyposażona w trzy sypialnie. Największa sypialnia posiada własną garderobę. Z hallu mamy dostęp do dużej łazienki oraz strychu, który możemy zaadoptować na część mieszkalną. Projekt jest dostępny w wersji z garażem jednostanowiskowym - Amoniusz IV, bez strychu i garażem jednostanowiskowym - Amoniusz oraz bez strychu - Amoniusz II i Amoniusz III.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe, z bloczków gazobetonowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy z elementami stropu monolitycznego.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną kamienną i drewnianą. W projekcie zastosowano okna dachowe marki FAKRO. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa CREATON.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

SPRAWDŹ SKRZYNKĘ I POTWIERDŹ SWÓJ ZAPIS DO NEWSLETTERA

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).