Poznaj nową generację sterowania rekuperacją w domu

Poznaj nową generację sterowania rekuperacją w domu


Wybierając centralę wentylacyjną, czyli rekuperator, do swojego domu, często zapominasz, że samo urządzenie to dopiero połowa sukcesu. Równie ważna jest bowiem automatyka sterowania. A inteligentna automatyka może zapewnić Ci to, czego od niej oczekujesz – wysoki komfort użytkowania i znaczne oszczędności zużycia energii elektrycznej.  

Nowa generacja automatyki do sterowanie rekuperacją w domu Komfovent C6 SMART HOME jest wyposażona w doskonale znany na rynku naścienny panel sterowania. Wyjątkowo płaski (12,5 mm), kolorowy wyświetlacz LCD charakteryzuje się prostą i intuicyjną obsługą. Na bieżąco można też kontrolować jakość powietrza w pomieszczeniu. Jest to możliwe dzięki wbudowanemu czujnikowi wilgotności i temperatury.

Jeśli zdecydujesz się na ten system, to w standardzie otrzymasz 4 czujniki temperatury, odpowiadające za precyzyjne regulowanie temperatury powietrza, a także sprawdzanie bieżącego poziomu odzysku ciepła. Czujniki dają również możliwość odzysku chłodu w okresie letnim, dzięki czemu komfort cieplny w domu jest zapewniony przez cały rok.

Zintegrowany webserver pozwala na sterowanie urządzeniem nie tylko przez standardowy panel sterowania LCD, ale także przez przeglądarkę www czy aplikację na smartfon.

Zalety automatyki C6 SMART HOME docenili profesjonaliści, którzy wybrali ją na Najciekawsza Produkt 2017. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat zalet C6 SMART HOME, zajrzyj tutaj.

Zobacz również film „Rekuperacja. Zobacz, jak uzyskać oszczędności i komfort obsługi”.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

SPRAWDŹ SKRZYNKĘ I POTWIERDŹ SWÓJ ZAPIS DO NEWSLETTERA

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).