Poznaj nową generację sterowania rekuperacją w domu

Poznaj nową generację sterowania rekuperacją w domu


Wybierając centralę wentylacyjną, czyli rekuperator, do swojego domu, często zapominasz, że samo urządzenie to dopiero połowa sukcesu. Równie ważna jest bowiem automatyka sterowania. A inteligentna automatyka może zapewnić Ci to, czego od niej oczekujesz – wysoki komfort użytkowania i znaczne oszczędności zużycia energii elektrycznej.  

Nowa generacja automatyki do sterowanie rekuperacją w domu Komfovent C6 SMART HOME jest wyposażona w doskonale znany na rynku naścienny panel sterowania. Wyjątkowo płaski (12,5 mm), kolorowy wyświetlacz LCD charakteryzuje się prostą i intuicyjną obsługą. Na bieżąco można też kontrolować jakość powietrza w pomieszczeniu. Jest to możliwe dzięki wbudowanemu czujnikowi wilgotności i temperatury.

Jeśli zdecydujesz się na ten system, to w standardzie otrzymasz 4 czujniki temperatury, odpowiadające za precyzyjne regulowanie temperatury powietrza, a także sprawdzanie bieżącego poziomu odzysku ciepła. Czujniki dają również możliwość odzysku chłodu w okresie letnim, dzięki czemu komfort cieplny w domu jest zapewniony przez cały rok.

Zintegrowany webserver pozwala na sterowanie urządzeniem nie tylko przez standardowy panel sterowania LCD, ale także przez przeglądarkę www czy aplikację na smartfon.

Zalety automatyki C6 SMART HOME docenili profesjonaliści, którzy wybrali ją na Najciekawsza Produkt 2017. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat zalet C6 SMART HOME, zajrzyj tutaj.

Zobacz również film „Rekuperacja. Zobacz, jak uzyskać oszczędności i komfort obsługi”.

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z atrakcyjnymi promocjami na projekty oraz poradami dotyczącymi budowy i wystroju domu!

Podaj imię

Podaj adres e-mail

Dziękujemy

SPRAWDŹ SKRZYNKĘ I POTWIERDŹ SWÓJ ZAPIS DO NEWSLETTERA

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).

71 352 04 40

bezpłatne konsultacje