Jak zamówić projekt?


Projekty domów naszego autorstwa możecie Państwo zamówić:

 1. kontaktując się z biurem obsługi klienta  w godzinach 8.00-16.00, w dni robocze pod nr telefonu + 48 71 352 04 40 lub +48 71 352 04 42;
 2. wysyłając e-mail: biuro@dobredomy.pl;
 3. wysyłając fax : +48 71 352 04 41;
 4. za pośrednictwem strony internetowej: www.dobredomy.pl, wypełniając formularz zamówienia dostępny z poziomu każdej podstrony;
 5. pocztą tradycyjną , wysyłając korespondencję na adres:
"Dobre Domy Flak&Abramowicz" Sp. z o.o. spółka komandytowa
ul. Strzegomska 2-4
53-025 Wrocław


W celu złożenia zamówienia, prosimy Państwa o podanie danych, niezbędnych do jego realizacji:

 1. imienia i nazwiska (bądź nazwy firmy)
 2. ulicy, numeru domu, kodu pocztowego, miejscowości, NIP-u firmy – jeśli dotyczy
 3. adresu wysyłki - jeżeli będzie inny niż dane na fakturze
 4. telefonu kontaktowego
 5. nazwy projektu domu wraz z podaniem jego wersji
 6. spisu planowanych zmian w projekcie (potrzebnego do wystawienia odpowiedniej zgody przez naszą pracownię)
 7. określenie formy płatności (pobranie / przelew)


Wszystkie zamówienia złożone za pośrednictwem strony internetowej  bądź wysłane bezpośrednio na adres biura obsługi klienta, zostaną potwierdzone przez pracowników naszego biura telefonicznie bądź e-mailowo.

W przypadku nieotrzymania stosownego  potwierdzenia realizacji wysłanego przez Państwa zamówienia w przeciągu 24 h, prosimy o kontakt telefoniczny.

Wszystkie projekty domów są wysyłane w granicach Polski na koszt autorskiej Pracowni Projektowej Dobre Domy, za pośrednictwem firmy kurierskiej.


Uwaga! Dokumentacja techniczna projektu gotowego może w nieznacznym stopniu różnić się od koncepcji prezentowanej na stronie internetowej.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).