Rzuty

Orion II
Rzut parter
Orion II
Rzut poddasze
Orion II
Rzut działki

Elewacje

Orion II
Elewacja przód
Orion II
Elewacja boczna
Orion II
Elewacja boczna
Orion II
Elewacja tył

Przekroje

Orion II
Przekroje

Opis

Projekt domu Orion II to idealna propozycja dla rodziny 4-5-osobowej, poszukującej niepodpiwniczonego domu z garażem z dwustanowiskowym. Na parterze domu Orion II zlokalizowano część dzienną i gospodarczą, a na poddaszu znajdują się sypialnie , duża łazienka oraz strych, który można zagospodarować na pralnię, łazienkę lub pomieszczenie do rekreacji. Atrakcją domu mogą stać się otwarte na jadalnię schody. Centralnie umieszczony kominek umożliwia w prosty sposób rozprowadzenie ciepła po całym domu. Projekt dostępny w wersji z garażem jednostanowiskowym - Orion I i w wersji bez garażu -Orion III.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z betonu komórkowego posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno - piaskowych. Strop gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Justyna Greszta-Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 237 000 zł 167 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 387 000 zł 266 000 zł tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.