Rzuty

Miranda
Rzut parter
Miranda
Rzut poddasze
Miranda
Rzut działki

Elewacje

Miranda
Elewacja przód
Miranda
Elewacja boczna
Miranda
Elewacja boczna
Miranda
Elewacja tył

Przekroje

Miranda
Przekroje

Opis

Elegancki projekt domu Miranda, zaprojektowany z myślą o 4-6-osobowej rodzinie, zainteresuje inwestorów poszukujących ciekawego domu z poddaszem użytkowym. Projekt Miranda to dom o tradycyjnej bryle z dachem dwuspadowym. Na parterze znajduje się pokój dzienny tworzący wraz z jadalnią i kuchnią otwartą przestrzeń. Dodatkowy pokój na dole może zostać zaaranżowany na gabinet lub sypialnię. Podręczna spiżarnia przy kuchni oraz dostępna z hallu garderoba spełnią oczekiwania każdej rodziny. Na poddaszu znajdują się trzy pokoje oraz funkcjonalna łazienka, z której dostępny jest strych, mogący pełnić funkcję pralni lub suszarni. Projekt dostępny w wersji z garażem dwustanowiskowym - Miranda II oraz w wersji bez garażu - Miranda III.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne i wewnętrzne parteru z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Na poddaszu ścianki o konstrukcji lekkiej, gipsowo-kartonowe, wypełnione wełną mineralną. Strop gęstożebrowy z elementami żelbetowymi..

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną kamienną. Pokrycie dachu - dachówka karpiówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz
Małgorzata Dracz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 220 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 404 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.