Rzuty

Larissa
Rzut parter
Larissa
Rzut poddasze
Larissa
Rzut działki

Elewacje

Larissa
Elewacja przód
Larissa
Elewacja boczna
Larissa
Elewacja boczna
Larissa
Elewacja tył

Przekroje

Larissa
Przekroje

Opis

Przestronna rezydencja Larissa jest doskonałą propozycją dla dość licznej rodziny, ceniącej komfort i wygodę. Projekt domu Larissa z użytkowym poddaszem wyróżnia dach wielospadowy i dwustanowiskowy garaż. Na parterze znajduje się część dzienna z obszernym salonem połączonym z jadalnią i bezpośrednim dostępem do kuchni, część gospodarcza oraz dwa pokoje. Garaż dostępny jest poprzez pomieszczenie gospodarcze. Na poddaszu zlokalizowano część nocną z czterema sypialniami oraz ogólnodostępną łazienkę z pralnią. Przy sypialni rodziców znajduje się prywatną łazienką.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop żelbetowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Tomasz Flak
Mariola Ratajska

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 339 000 zł 263 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 611 000 zł 467 000 zł 453 000 zł
Elementy zewnętrzne 85 000 zł 63 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.