Rzuty

Iga
Rzut parter
Iga
Rzut działki

Elewacje

Iga
Elewacja przód
Iga
Elewacja boczna
Iga
Elewacja boczna
Iga
Elewacja tył

Przekroje

Opis

Iga jest przestronnym i wyjątkowo komfortowym domem parterowym z dwustanowiskowym garażem. Wyjątkowo ciekawa bryła budynku w połączeniu z elewacją z okładziny klinkierowej i drewnianej wyróżni budynek z otoczenia i przyciągnie uwagę przechodniów. Serce domu stanowi duży, pięknie doświetlony salon z jadalnią oraz otwarta kuchnia wzbogacona o praktyczną spiżarnię. Strefa nocna obejmuje cztery wygodne sypialnie, w tym jedną z własną garderobą i łazienką. Dodatkowo, do dyspozycji domowników, zaprojektowano dużą łazienkę, pralnię oraz osobną toaletę zlokalizowaną w sąsiedztwie salonu. Strefa gospodarcza, do której prowadzi wejście z wiatrołapu, to dwustanowiskowy garaż i kotłownia.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków gazobetonowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych lub gazobetonowych.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną drewnianą i klinkierową. Pokrycie dachu blachą.

Autor

Marta Zaperty-Adamek
Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.