Rzuty

Fortuna
Rzut parter
Fortuna
Rzut poddasze
Fortuna
Rzut działki

Elewacje

Fortuna
Elewacja przód
Fortuna
Elewacja boczna
Fortuna
Elewacja boczna
Fortuna
Elewacja tył

Przekroje

Fortuna
Przekroje

Opis

Tradycyjny i przytulny dom Fortuna zadowoli inwestorów poszukujących domu z poddaszem użytkowym i dachem dwuspadowym. Projekt domu Fortuna dedykowany jest rodzinie 4-6-osobowej, ceniącej komfort i wygodę. Na parterze znajduje się pokój dzienny z kominkiem i bezpośrednim wyjściem na ogród, przestrzennie połączony z jadalnią i kuchnią, łazienka, pokój (gabinet) z wyjściem na zewnątrz, pomieszczenie gospodarcze (pralnia) oraz garaż jednostanowiskowy dostępny poprzez wiatrołap. Na poddaszu znajdują się cztery sypialnie, w tym jedna z własną garderobą, i ogólnodostępna łazienka. Projekt dostępny w wersji z garażem dwustanowiskowym - Fortuna II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu ścianki lekkie. Strop gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 192 000 zł 133 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 330 000 zł 221 000 zł tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.