Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Porównanie projektów

Projekt domu Telimena IV

3 400 zł

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
119,80 m2
+ powierzchnia garażu
21,10 m2
+ powierzchnia pom. gosp.
8,10 m2
Powierzchnia zabudowy
123,90 m2
Kubatura netto
442,40 m3
Powierzchnia dachu
202,10 m2
Powierzchnia dachu płaskiego
2,60 m2
Kąt nachylenia dachu
40°
Wysokość budynku
8,20 m
Min. wymiary działki dł.
19,40 m
Min. wymiary działki szer.
20,40 m
Liczba pokoi
3
Liczba łazienek
2
Garaż
1

Parter

Telimena IV
Rzut parter

Poddasze

Telimena IV
Rzut poddasze

Elewacje

Telimena IV
Elewacja przód
Telimena IV
Elewacja boczna
Telimena IV
Elewacja boczna
Telimena IV
Elewacja tył

Rzut działki

Telimena IV
Przekrój

Opis

Telimena IV to dom z użytkowym poddaszem, który z pewnością wyróżni się na tle innych domów jednorodzinnych. Zestawienie bieli z grafitem i naturalnym brązem daje wrażenie nie mijającej klasyki. Taras ogrodowy urozmaica elewację frontową nadając jej osobliwego charakteru. Uwagę przykuwają duże przeszklenia. Cecha charakterystyczną tego projektu jest umiejscowienie salonu od strony frontowej domu, co sprawia że dom ten idealnie nada się na działki z wjazdem od południa. Na parterze - obok znakomicie zaaranżowanej strefy dziennej z dwustronnym kominkiem, który nie tylko uzupełnia wystrój wnętrza, ale również może pełnić rolę grilla, znajdują się schowek, toaleta, oraz garaż z przejściem do kotłowni. Olbrzymim plusem jest wydzielenie miejsca w hallu i wiatrołapie na duże, zabudowane szafy. Na poddaszu zaprojektowane są trzy pokoje, przestronna łazienka i wspólna garderoba. Projekt tego wyjątkowego domu z poddaszem dostępny jest w wersjach z pokojem dziennym od strony ogrodowej: o mniejszej powierzchni użytkowej - Telimena, oraz większej: Telimena II 1G, Telimena II 2G oraz Telimena III.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, okładziną klinkierową oraz drewnianą. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie