Porównanie projektów

Projekt domu Szafir

3 550 zł

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
126,80 m2
+ powierzchnia garażu
33,50 m2
+ powierzchnia pom. gosp.
5,20 m2
Powierzchnia zabudowy
249,60 m2
Kubatura netto
464,50 m3
Powierzchnia dachu
307,20 m2
Kąt nachylenia dachu
22°
Wysokość budynku
5,90 m
Min. wymiary działki dł.
27,12 m
Min. wymiary działki szer.
23,22 m
Liczba pokoi
3
Liczba łazienek
3
Garaż
2

Parter

Szafir
Rzut parter

Elewacje

Szafir
Elewacja przód
Szafir
Elewacja boczna
Szafir
Elewacja boczna
Szafir
Elewacja tył

Rzut działki

Szafir
Przekrój

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Szafir to projekt domu parterowego, z garażem dwustanowiskowym. Główne atuty tego domu to duża kuchnia, z miejscem na wyspę oraz specjalny moduł dla Rodziców, składający się z ustawnej sypialni z bezpośrednim wyjściem na taras, garderoby i łazienki. Liczne przeszklenia uczynią ten dom jasnym i przestronnym. Pokój dzienny jest tak zaprojektowany, że zapewnia możliwość wypoczynku w ciszy i izolacji od codziennego zgiełku. Szeroki taras posiada ażurowe, drewniane zadaszenie, co może stać się bardzo ciekawym elementem. Część nocna domu obejmuje trzy sypialnie (w tym wspomniany wcześniej moduł dla Rodziców) oraz łazienkę. Część gospodarcza to duży garaż i kotłownia.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe, z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy, lokalnie przewidziano strop monolityczny.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, okładziną klinkierową i drewnianą. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa CREATON.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!