Porównanie projektów

Projekt domu Aureliusz II

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
121,20 m2
+ powierzchnia garażu
36,00 m2
+ powierzchnia pom. gosp.
6,20 m2
+ powierzchnia strychu
26,30 m2
Powierzchnia zabudowy
145,50 m2
Kubatura netto
567,10 m3
Powierzchnia dachu
240,00 m2
Kąt nachylenia dachu
40°
Wysokość budynku
8,20 m
Min. wymiary działki dł.
18,50 m
Min. wymiary działki szer.
23,00 m
Liczba pokoi
4
Liczba łazienek
2
Garaż
2

Parter

Aureliusz II
Rzut parter

Poddasze

Aureliusz II
Rzut poddasze

Elewacje

Aureliusz II
Elewacja przód
Aureliusz II
Elewacja boczna
Aureliusz II
Elewacja boczna
Aureliusz II
Elewacja tył

Rzut działki

Aureliusz II
Przekrój

Opis

Elegancki projekt domu jednorodzinnego przeznaczony dla 4-6 osobowej rodziny. Dom o prostej bryle urozmaica balkon na elewacji frontowej, który uzupełniają symetrycznie rozstawione okna. Elewacja frontowa zaprojektowana została przy zachowaniu pełnej harmonii. Podział w domu został zaaranżowany tak, aby każdy z domowników miał własną przestrzeń. Kuchnia z wydzieloną spiżarnią oddzielona jest stołem kuchennym od jadalni i przestronnego salonu. W centralnej części usytuowany jest kominek, który stanowi doskonały podział wolnej przestrzeni, a dodatkowo z racji swojego położenia stanowi dodatkowe źródło ogrzewania. Pokój na dole z bezpośrednim wyjściem na strefę dzienną stanowi praktyczne miejsce na gabinet bądź pokój gościnny. Garderoba sąsiadująca z łazienką stanowi łącznik części mieszkalnej z garażem, którego przedłużenie stanowi pomieszczenie gospodarcze. Na poddaszu znajdują się trzy pokoje z dostępem do balkonów, w tym jeden z osobną garderobą , oraz łazienka. Dodatkowo nad garażem znajduje się pomieszczenie dostępne z górnego poziomu - strych. Projekt może być wykorzystany do zabudowy bliźniaczej. Projekt dostępny w wersji z garażem jednostanowiskowym - Aureliusz oraz bez garażu - Aureliusz III.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy z elementami żelbetowymi.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną kamienną. W projekcie zastosowano okna dachowe marki FAKRO. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa CREATON.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).