DEVIreg™ Touch, czyli najchętniej wybierany termostat do ogrzewania podłogowego

DEVIreg™ Touch, czyli najchętniej wybierany termostat do ogrzewania podłogowego


Przez wiele lat ogrzewanie podłogowe uchodziło za synonim luksusu. Dziś, wbrew powszechnej opinii, rozwiązanie to staje się standardem. Z myślą o wygodzie osób oszczędnie panujących swoje wydatki DEVI stworzyło dotykowy termostat do sterowania elektrycznym ogrzewaniem – DEVIreg™  Touch.

Coraz więcej osób decyduje się na zastosowanie w mieszkaniach lub domach elektrycznego ogrzewania podłogowego w postaci mat grzejnych, które dotychczas były instalowane jedynie w łazienkach lub rzadziej w kuchniach. Niewiele osób wie, że ogrzewanie podłogowe może być również instalowane pod podłogami drewnianymi i panelami. Dzięki temu można sobie pozwolić na nie także w pokojach dziennych, dziecinnych, sypialniach, a także w korytarzach. Aby w pełni cieszyć się wszystkimi ich zaletami, warto wybrać inteligentny system regulacji ogrzewania pozwalający na łatwe ustawianie optymalnego poziomu ogrzewania.

Bathroom

W odpowiedzi na te potrzeby DEVI opracowało nowoczesny termostat DEVIreg™ Touch. Jest to pierwsze tego typu urządzenie na rynku z ekranem dotykowym. Dzięki temu jego obsługa jest po prostu intuicyjna. DEVIreg™ Touch jest wyposażony w wiele funkcji ułatwiających regulację oraz pozwalających zmniejszyć koszty ogrzewania. Zastosowano w nim takie nowoczesne mechanizmy, jak adaptacyjny zegar trzeciej generacji (odpowiedzialny za uruchamianie oraz stopniowe wyłączanie termostatu), odczyt zużycia energii od początku instalacji oraz funkcję „wykrywania otwartego okna”, która automatycznie wyłącza ogrzewanie podłogi wtedy, gdy okno w danym pomieszczeniu zostanie otworzone.

DEVImat Cut Floor

Stosowanie nowoczesnych systemów regulowania ogrzewania pozwala zmniejszyć koszty nawet o 20% w porównaniu do starszych modeli. Jest to możliwe właśnie dzięki funkcjom kontrolującym temperaturę w przypadku otworzenia okna, nieobecności w domu oraz optymalnemu uruchamianiu i stopniowemu wyłączaniu urządzenia o godzinach ustawionych przez użytkowników.

Każdy może przekonać się o zaletach termostatu, korzystając z aplikacji DEVIreg™ Touch na smartfona, w której zaprezentowano panel sterujący rzeczywistego urządzenia. Dostępna w App Store i w Android Market aplikacja pozwala przejść przez każdy etap wirtualnego programowania termostatu, prezentując przy tym, jak proste i intuicyjne w obsłudze jest to urządzenie. Dodatkowo, na stronie www.touch.devi.pl, do pobrania udostępniono wirtualne narzędzie pozwalające za pomocą komputera skonfigurować wszystkie zainstalowane w domu termostaty DEVIreg™ Touch.

DEVIreg Touch livingroom_single frame

Dla twórców dotykowego termostatu istotne było, aby każdy szczegół funkcjonował oraz prezentował się jak najlepiej. Z myślą o wyszukanych wnętrzach stworzono urządzenie, którego elegancki i prosty wygląd z pewnością zadowoli największego estetę. Przy projektowaniu termostatu nie zapomniano również o jego funkcjonalności. DEVIreg™ Touch można montować w ramkach wielu producentów osprzętu elektrycznego i dostosować do czujników podłogowych różnych producentów. Możliwe jest również wkomponowanie go w istniejące już systemy na ścianie, takie jak przełączniki czy gniazda.

Najwyższa jakość obsługi DEVIreg™ Touch wiąże się również z jego niezawodnością – termostat posiada 5-letnią gwarancję.

Fakty nt. DEVIregTM Touch:

 1. Zapewnia doskonały komfort dokładnie wtedy, gdy jest to wymagane – możliwość zaprogramowania.
 2. Dzięki systemowi ramek, które można dopasować, stanowi uzupełnienie nawet najbardziej eleganckich wnętrz.
 3. Jest dostępny w trzech kolorach: białym, czarnym, śnieżnobiałym.
 4. Oszczędza energię i zmniejsza koszty ogrzewania, np. dzięki funkcji otwartego okna.
 5. Posiada 5-letnią gwarancję.
 6. Niezwykle łatwy w obsłudze – dotykowy, intuicyjny, najlepiej wyglądający termostat na rynku.

DEVIreg Touch design frame front - collection

Fakty nt. elektrycznego ogrzewania podłogowego:

 1. Łatwy i szybki montaż.
 2. Niskie koszty instalacji. Wodny system ogrzewania podłogowego jest o 52% droższy od tego elektrycznego, natomiast tradycyjny system grzejnikowy jest od niego droższy o 34%. Koszt zakupu systemu elektrycznego jest najniższy spośród wszystkich systemów i wyrównują się po ok. 10 latach.
 3. Niskie koszty użytkowania dzięki równomiernemu rozkładowi temperatury. Średnią temperaturę w pokoju można obniżyć nawet o 1-2°C. Oznacza to, że zużycie energii zmniejsza się nawet o 10-20%, co jest korzystne także ze względu na ekologię.
 4. Możliwość zastosowania go w każdym pomieszczeniu, pod każdym rodzajem podłogi (parkiet, podłoga z płytek ceramicznych, pokryta kamieniem naturalnym, podłoga z lastryka, z klepki, wyłożona laminatem, pokryta linoleum, wyłożona wykładziną dywanową, terakota).
 5. Najwyższy komfort cieplny, ponieważ błyskawicznie osiągasz właściwą temperaturę w pomieszczeniu, ponadto jest rozkład w całym pomieszczeniu jest zbliżony do idealnego.
 6. Swoboda aranżacji pomieszczenia. Wszystko dzięki możliwości umieszczenia DEVIreg™ Touch w pasującej do wnętrza ramce naściennej.
 7. Ogrzewanie podłogowe może być stosowane o każdej porze roku, co jest szczególnie istotne podczas chłodniejszych dni (nawet latem).

lace hair replacement systems uk

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z atrakcyjnymi promocjami na projekty oraz poradami dotyczącymi budowy i wystroju domu!

Podaj imię

Podaj adres e-mail

Dziękujemy

SPRAWDŹ SKRZYNKĘ I POTWIERDŹ SWÓJ ZAPIS DO NEWSLETTERA

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).

71 352 04 40

bezpłatne konsultacje